Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101445 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy S III i9300 16GB Marble White: Samsung galaxy s lll

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S III i9300 16GB Marble White

Samsung galaxy s lll
Cenda (10.8.2012 12:20:48)
Zdravím koupil sem si kartu do samsungu galaxy s lll ale nevím jestli de nastavit uloziste pro hry a aplikace s google pley na tu kartu ,popřípadě jak když jenom soubory přesunu na kartu tak při zapnutí hry to pomě chce znova stahovat ty co už sem stahnul díky
Re: Samsung galaxy s lll
Kubíček Jaroslav (17.8.2012 16:16:06)
Dobrý den,

bohužel nevím o tom, že by toto šlo prioritně nastavit. Třeba poradí někdo ze zdejších diskutujících...

S pozdravem
Kubíček Jaroslav
www.SUNNYSOFT.cz
Kubíček Jaroslav (14.8.2012 10:26:23)
Dobrý den,

data konkrétní aplikace se většinou ukládájí na paměťovou kartu, samotná aplikace pak do interní paměti telefonu. Ve správci aplikací lze přesouvat aplikace na SD kartu. Co se týče ukládaní dat konkrétní aplikace, tak to by mělo být někde v nastavení dané aplikace.

S pozdravem
Kubíček Jaroslav
www.SUNNYSOFT.cz
cenda (14.8.2012 21:26:43)
zdravím zkoušel sem to přesunout jak ste mi poradil ale ve správci aplikací ale žádný přesouvání sem tam nenašel akorát odinstalovat vymazat data atd zkoušel sem to ve správci souborů to sice de ale po spuštění to chce stahovat znovu ty co sem už přesunul proto že to nejspíš nevidí že v telefonů někde jsou .nejde to nastavit aspoň aby ty aplikace a hry s google play se nainstalovaný přímo na tu káru díky
re: samsung galaxy s lll
Standa (21.8.2012 15:54:14)
To je bohužel věc, která mě po koupi jinak dobrého telefonu doslova opařila.
Prostě i na Desire S a jiných Android telefonech co jsem měl to naprosto přirozeně šlo. Nemohl jsem tomu uvěři, myslel jsem že dělám něco špatně, ale je to tak.
Mám 32GB kartu, ale takřka zaplněné paměti telefonu neulevím :-(
Vědět to, nekupuju tak velkou kartu, asi ani rychlou ne. Možná ne ani telefon.
Na těch pár mp3 a fotky co telefonem udělám by mi stačila nějaká starší 8GB class4.
cenda (21.8.2012 23:13:11)
taky mě to zarazilo že to nejde přesunout vlajková loď od Samsungu a nejde to i v obchodě sem kuli tomu byl ale jde jen něco takže vnitřní paměť na draka ale snad to půjde až přijde novější android jelly bean
re: samsung galaxy s lll
Mong3R (7.9.2012 13:56:56)
Ahoj, testni apku - App2SD

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S III i9300 16GB Marble White

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.