Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101082 zboží ve vlastních skladech
  • 11922 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung adaptér HDTV (30pin -> HDMI) EPL-3PHP pro Samsung Galaxy: nejde

Přejít na kartu produktu Samsung adaptér HDTV (30pin -> HDMI) EPL-3PHP pro Samsung Galaxy

nejde
Martin (16.8.2012 17:04:12)
Dobry den,
vcera jsem u vas zakoupil tablet Samsung tab2 10.1 + tento HDTV adapter, ale pri propojeni s tv nefunguje, adapter mam propojen i s nabijeckou, muzete mi prosim poradit kde je chyba?
Re: nejde
Martin (6.9.2012 16:00:53)
Diky za zpravu, ja uz chtel kupovat jinou televizi :-)
Nedoma Michael (18.8.2012 17:58:03)
Dobrý den,

bohužel takto je těžké říci, kde je chyba (případně kde byste mohl dělat chybu vy). U mé Samsung televize je nutné ručně vybrat zdroj signálu, v tomto případě HDMI. Při spojení s tabletem (napájení musí být zapojené) se cca 3s nic neděje, poté se zobrazí na televizi vše, co vidíte na tabletu

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Martin (4.9.2012 21:30:02)
Mě to nejde stále, vyzkoušeno několikrát na různých televizích s hdmi a prostě nejede, taky už mě napadlo navštívit pobočku a otestovat.
Adámek Martin (6.9.2012 14:52:39)
Dobrý den,

bohužel jsme právě zjistili, že s Tab 2 (10.1 a 7.0) není redukce kompatibilní. Pokud jste ji zakoupil u nás na základě našeho doporučení, přineste nám ji prosím zpět - vrátíme Vám peníze.

S pozdravem
Adámek Martin
www.SUNNYSOFT.cz
Libor (4.9.2012 20:29:04)
Já jsem identifikoval tentýž problém, když jsem se konečně dostal k vyzkoušení (koupeno v červenci 2012). HDMI kabel je v pořádku, protože notebook na TV zapojím. U Galaxy Tab 2 10.1 se mi to však nedaří. Stejně ani u připojení přes HDMI k dataprojektoru. Je to přitom originál Samsung příslušenství, které dle webu Samsung je i pro druhou řadu tabletů.

Rád bych ten svůj "kousek" poslal do Sunnysoftu na otestování.
re: nejde
Libor (6.9.2012 20:11:48)
Díky za zprávu, já jsem adaptér zrovna dnes ráno poslal na reklamaci/otestování do Sunnysoftu (na reklamační oddělení). Po připojení se choval jako normální USB připojení nabíječky.
Zajímavé je, že americký Samsung uvádí kompatibilitu s Tab 2 10.1 - viz. http://www.samsung.com/us/mobile/galaxy-tab-accessories/EPL-3PHPBEGSTA. Zajímavá "politika" Samsungu.
L. Gola (28.10.2012 22:33:53)
To by mě fakt zajímalo, proč jste mi 24.10.2012 v prodejně Kovanecká
prodali tento adaptér, když už dva měsíce víte, že že s Tab 2 10.1 není kompatibilní? Zbytečně jsem se ho celý víkend pokoušel zprovoznit.
Existuje verze tohoto adaptéru pro Tab 2?
Skenderija Boris (5.11.2012 15:43:33)
Dobrý den,

velice se Vám omlouvám, bohužel jsem to nevěděl a byl přesvědčený že to fungovat bude. Měl jsem si přečíst diskuzi, což jsem neudělal. Je mi to moc líto, ale jiný HDTV adaptér pro Samsung Tablety nemáme. Zboží Vám tedy samozřejmě vezmeme zpět a vrátíme peníze.

S pozdravem
Skenderija Boris
www.SUNNYSOFT.cz
cappy (14.7.2013 17:30:40)
Prosím, promažte některé dotazy či vaše odpovědi v tomto vlákně, jednou říkáte, že to s note 10.1 nejde, pak že jde, pak zase ne.. je to zmatečné, děkuji a může být zavádějící

Přejít na kartu produktu Samsung adaptér HDTV (30pin -> HDMI) EPL-3PHP pro Samsung Galaxy

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.