Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101932 zboží ve vlastních skladech
  • 11842 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

SmartMaps Navigator (Android/Windows Mobile/Win CE/Symbian): Zkušenosti s produktem a podporou

Přejít na kartu produktu SmartMaps Navigator (Android/Windows Mobile/Win CE/Symbian)

Zkušenosti s produktem a podporou
Steni (27.8.2012 14:59:41)
Asi před 14 dni jsem si zakoupil produkt ve verzi Locator (bez možnosti navigovat) pro Android za 990 Kč nabízen přímo na stránkách www.smartmaps.cz. Chci upozornit na některé zkušenosti. Hodně jezdím na kole a doufal jsem, že se stane dobrým pomocníkem. Musím říci, že jsem byl velice zklamán.
Produkt je uživatelsky složitý, nepřívětivý a navíc, alespoň na mém mobilu (Samsung Galaxy Note) často padá, a to tak že musím mobil restartovat.
V provozu má tak velkou spotřebu energie (a to i při vypnuté obrazovce), že na kolo, nebo na pěší túru, když nemáte možnost mobil dobíjet (jako např. v autě. Do auta si ho však nikdo nekoupí, protože na autonavigaci existují mnohem lepší a mnohem levnější produkty), že je téměř nepoužitelný. Ve verzi locator, když potřebujete jenom občas nakouknout, zda jste nesjel z trasy a aplikaci zavřít, to ještě nějak jde, ale nedovedu si představit používat navigaci. Odhaduji, že plně nabitý mobil vydrží navigovat v průměru možná 45 minut, než se baterie úplně vybije.
Je problém s návodem. Na výše uvedených stránkách Smartmaps je sice návod, ale většina stránek se nezobrazuje. Smartmaps jsem na tuto skutečnost (včetně žádosti o pomoc při řešení dalších problémů) upozornil, tak jsem obdržel automatickou odpověď, že si zprávu přečtou. To pravděpodobně udělali, ale tím to pro ně skončilo. Žádnou další odpověď jsem neobdržel.
SmartMaps PC Manager, který by měl být k využití zdarma a který by se mi moc hodil na plánování tras na kolo, bohužel (alespoň podle jejich návodu) nefunguje, nelze ho nainstalovat.
Projel jsem podle locatoru kladenské cyklostezky a i když mapy by měly být v nejnovější verzi (z července 2012), tak některé úseky nesouhlasí.

Nechci tento produkt nikomu vymlouvat, ale za uvedenou cenu dle mého názoru rozhodně nestojí. Nemluvě o tom, že když chcete po roce mapy aktualizovat, tak zaplatíte další třetinu pořizovací ceny (v mém případě by to bylo dalších 330 Kč.

Jeden by si řekl, že za tu cenu bude alespoň dobře fungovat podpora. Chyba lávky. Kašlou na Vás.

Steni
Re: Zkušenosti s produktem a podporou
SmartMaps (30.8.2012 11:23:58)
Záležitost by měla být řešena s naší tech. podporou, zde si dovolím jen heslovité reakce.

Komplikovanost ovládání je individuální, navíc Vám bylo citováno z jiného e-mailu téhož dne s opačným názorem.
V současné době (aplikace 2.0.4) nemáme hlášeny žádné obecné potíže se stabilitou, která by byla způsobena chybou aplikace.
Potíže s energetickou správou jsou u Android platformy obecně známé ve spojení s více jádrovými chipsety, verze 4.1 Jelly Beam v tomto přináší optimalizace. SmartMaps běžně provozujeme přes 5 hodin i na zařízeních s menší kapacitou baterie.
Na návodech stále pracujeme a přibývají.
PC Manager je opět obecně na Android plně funkční, nijak jste neupřesnil, jak se projevuje nefunkčnost.
Vydání aktualizované mapy bohužel neznamená "teď je dokonalá", toto není technicky možné. Na našich stránkách je možné nahlásit chybu v mapě, změny samozřejmě zapracujeme.

Zkuste provést instalaci SmartMaps znovu, šíře Vašich komplikací může mít původ v poškozených datech.

Za příp. zpoždění v komunikaci se omlouváme, dovolené i u nás zasahují do běžného režimu.
Za připomínky a podněty děkujeme.

Přejít na kartu produktu SmartMaps Navigator (Android/Windows Mobile/Win CE/Symbian)

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.