Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101393 zboží ve vlastních skladech
  • 11926 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Asus Padfone 16GB + 10" tablet, stylus s mikrofonem, headset, pouzdro: Nabijecka - tablet

Přejít na kartu produktu Asus Padfone 16GB + 10" tablet, stylus s mikrofonem, headset, pouzdro

Nabijecka - tablet
Tomáš Wilke (27.8.2012 16:44:06)
Dobrý den
Chci se zeptat zda bude k dostaní nabíjecka i pro tablet do auta pripadne i nahradni nabijecka ?
Re: Nabijecka - tablet
Malatinský Miloslav (30.8.2012 17:09:35)
Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz, z originálního zboží bohužel nic takového v tuto chvíli není k dispozici, dle dodavatele bychom se možná mohli dočkat před Vánoci. Každopádně můžete využít jedné z mnoha našich USB/MicroUSB nabíječek, které máme v doporučeném příslušenství.

Hezký den Vám přeji

S pozdravem
Malatinský Miloslav
www.SUNNYSOFT.cz
Tomáš Wilke (30.8.2012 18:27:10)
A kterou konktrétně i pro tablet ?
Tabletová část (i klávesnicový dock) lze nabíjet pouze z originální nabíječky nikoliv z běžného usb - pokud jsem hledal v zahraničí našel jsem s poznámkou o Output: 12~15V 1.5A a nabíječku USB s takovým výstupem jsem v nabídce nenašel a proto můj dotaz (mohl jsem ji přehlédnout)
Malatinský Miloslav (7.9.2012 10:40:53)
Dobrý den,

napadá mě, že můžete využít duálních USB nabíječek, kdy do telefonu zapojíte microUSB/USB kabel a do tabletu speciální(z balení)/USB kabel. V nabídce máme velmi kvalitní duální nabíječky např. od Belkinu http://www.sunnysoft.cz/vyhledavani/pbe%2Bdual

Hezký den

S pozdravem
Malatinský Miloslav
www.SUNNYSOFT.cz
Malatinský Miloslav (13.9.2012 10:55:52)
Dobrý den,

také jsme zkoušeli nabíječky různých výrobců, ale tablet se nám zatím nepodařilo nabíjet jinou než originální nabíječkou z balení. Každopádně nepřestáváme shánět nabíječky k tomuto zařízení.

S pozdravem
Malatinský Miloslav
www.SUNNYSOFT.cz
Tomáš Wilke (7.9.2012 13:18:48)
zkousel jsem belkina F5L102cw - s telefonem neni problem ten lze nabit z libovolneho USB pomoci kabelu s microUSB ale tablet proste odmitnul (pouzivam original kabel). Zkousel jsem ruzne nabijecky ale zatim jsem nenasel zadnou i sitovou (krome originalne dodavane v baleni) ze ktere by se tablet nabijel (i treba pomaleji).
Jerry (26.9.2012 14:43:49)
co tohle?
http://www.comfor.cz/univerzalni-nabijecka-do-auta-pro-nb-asus

Přejít na kartu produktu Asus Padfone 16GB + 10" tablet, stylus s mikrofonem, headset, pouzdro

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.