Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106108 zboží ve vlastních skladech
  • 11872 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map: Doživotní aktualizace... ?

Přejít na kartu produktu Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map

Doživotní aktualizace... ?
Martínek (28.8.2012 17:40:23)
Dobrý den.
Právě mi přišla orig. krabička a obávám se, že jsem byl poněkud uveden v omyl:
Na obalu originálního boxíku je česká přelepka s postupem pro aktivaci aplikace, kde se m.j. píše: "Licence je vázána na konkrétní zařízení, takže v prípadě ztráty, či odcizení telefonu není přenosná."
Nevím:
- jak Vám to zní, a koresponduje s annoncovanou "doživotní aktualizací"?
- proč to nikde v popisu aplikace na stránkách Sunnysoftu (považuji za solidního dodavatele) není uvedeno?
- o jakou životnost se jedná? Vzhledem k v.u. textu evidentně ne o životnost toho, kdo si aplikaci/licenci vybral, objednal a zaplatil a je právním uživatelem. Jde snad o životnost zařízení do kterého se nainstaluje? Takže když se dnes odpoledne zařízení porouchá (ačkoli např. dostanu v záruce nové) o licenci/navigaci jsem přišel a budu ji platit znovu?
A když mi zařízení někdo odcizí, tak používá licenci/navigaci oprávněně a já si musím do nového zařízení koupit znovu novou?

Prosím o řádné a přehledné vysvětlení. Předesílám, že pokud jsem to pochopil i vyjádřil správně, že o takovou aplikaci/navigaci/licenci s "takovou doživotní aktualizaci" nestojím a byl jsem tímto "hloupým vtipem" marketingu firmy Sygic (a neuvedením této skutečnosti f. Sunnysoft) pouze dočasně připraven o peníze a o čas.
Re: Doživotní aktualizace... ?
Martínek (28.8.2012 17:50:36)
Než jsem zprávu napsal a odeslal, objevila se Vaše (Sunnysoft) reakce na předchozí příspěvek, který se váže k tématu a poněkud jej vysvětluje.
Omlouvám, ze za příkrý tón zprávy. Nicméně, byl bych mnohem méně vyděšený kdyby to bylo uvedeno rovnou v popisu zboží.
AM

Přejít na kartu produktu Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.