Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106130 zboží ve vlastních skladech
  • 11873 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map: Vyhozené peníze

Přejít na kartu produktu Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map

Vyhozené peníze
tribeko (3.9.2012 20:11:13)
Domnívám, že navigace Sygic není profesionální navigací, jak uvádí firma Sunnysoft. Tato navigace neumí navigovat dle čísel popisných. Mapy jsou staré, mají mezery. Značení momentálních rychlostí na komunikacích také nesouhlasí. Na navigaci není spolehnutí. Domnívám se, že když zakoupím u firmy Sunnysoft "Profesionální navigaci" a navigace neběží na profesionální úrovni, měla by firma vrátit peníze. K tomu se však prodejce nemá. Takže nákup této navigace pro člověka, který potřebuje dojet na místo, najít cíl podle čísla popisného či dojet podle mapy např z Prahy do Lázní Libverda, je naprosto zbytečně vyhozeným penízem.
Re: Vyhozené peníze
tribeko (4.9.2012 20:00:58)
...asi máte jiné nároky a první navigaci.
Jirásek (4.9.2012 14:08:28)
Kupte si nějakou jinou. Já s ní jsem naprosto spokojen
Matula Tomas (13.9.2012 22:26:14)
Zdravim. S Vasim prispevkem,ze navigace od Sygic neni na profesionalni urovni musim nesouhlasit. Jezdim s touto navigaci uz vice jak rok po celem svete a nikdy jsem nemel jediny problem. Co se tyka tech cisel popisnych tak mi to v moznostech navigovani da nabidku i techto cisel a vse funguje jak ma. Nevim,kde je u Vas problem,ale verte ze vse funguje jak ma. CR,BY,PL,CH,D,AT,SK,LT. Co se tyka tech rychlostnich tabulek tak tyto vykyvy budete mit vzdy na kazde navigaci. Ve spouste pripadu si tyto upravy delaji SuS kazdeho statu a pokud tyto upravy nezadaji k dispozici upravci map,tak je jasne,ze nemuze zadne upravy rychlosti aktualizovat. Kolega,ktery ma v aute navigaci za 80 000 a ma nejnovejsi mapy je na tom hur jako ja se Sygicem,takze bych to na Vasem miste tak nedramatizoval:). A muzu Vam s klidem napsat,ze ve spouste pripadech nam Sygic pomohl vice jako jeho predrazena navigace.
Vojta (29.9.2012 8:55:27)
Muzete prosim uvest, ktera navigace je na lepsi urovni??? Ja jsem nebyl nikdy s zadnou jinou spokojenejsi. Z neni do urovne cisle popisnych je nesmysl, domnivam se, ze ji neumite pouzivat muj GARMIN jedne z njelepsich kategorii lezi zapomenut ve skrini. Tato navigace je temer dokonala, nikdy bych neveril, ze "telefon" bude umet takto dokonale navigovat. dokonce jsem si mohl vybrat cislo parkoviste na Hannoverskem vystavisti. SUPER!!!!
tribeko (10.1.2013 16:19:32)
Dobrý den, v žádném případě se nejedná o chybu. V loňském roce proběhla aktualizace a čísla popisná navigace asi neumí, úseky silnic nebyly zaktualizovány ani po roce. Takže zbytečně vyhozené peníze.
Skenderija Boris (10.1.2013 19:00:50)
Dobrý den,

tak jsme dostali přímo od Sygicu zprávu, že Voucher edice opravdu neumí popisná čísla. Jednáme s nimi, zda se na tom při příštím updatu něco změní.

S pozdravem
Skenderija Boris
www.SUNNYSOFT.cz
Jindřich Poživil (9.1.2013 20:28:33)
Tak jsem přeinstaloval a nic pět pokusů a pokaždé se oběví hláška že pro danou ulici nejsou čísla popisná kdispozici (Plzen ,Ostrov nad Ohří ,Louny ,Brno.zkrátka nic
Jindřich Poživil (11.1.2013 21:27:09)
Dobrý den tak jsem si začal dopisovat přímo s výrobcem navigace a ten mě odkázal na prodejce že když jste mi neřekli že navigace neumí čísla popisná tak mi máte vrátit peníze. Jde mi hlavně o to jestli by jste mi nemohli nabídnout jiný typ navigace která to umí a já bych doplatil třeba i rozdil v ceně .Pokud by ta druhá byla dražší myslím že by to bylo fér děkuji Poživil Jindřich
Skenderija Boris (8.1.2013 17:08:02)
Dobrý den,

popisná čísla v Sygicu by měla být. V případě, že u Vás nejdou, jedná se o nějakou chybu. Zkuste navigaci přeinstalovat, případně se obraťte přímo na podporu Sygic na stránkách www.sygic.com

S pozdravem
Skenderija Boris
www.SUNNYSOFT.cz
Poživil Jindřich (5.1.2013 19:02:08)
Dobrý den mám navigaci Sygic neni to moje první navigace ale je tu problém z popisnými čísly zatim mi to pokaždé ukázalo že pro danou ulici nejsou popisná čísla k dispozici .Dokonce to nenašlo ani sídlo firmy která je na místě už moře let ba ani tesco market. Pokaždé to napíše že čisla popisná nejsou pro tuto ulici k dispozici.Tak nevím jestli je to chybou v nastavení nebo chyba v navigaci ,ale měl jsem Nokii a tam ovi mapy šli bez problémů Jestli je něká možnost změny k lepšímu co se týče popisných čísel tak mi prosím dejte vědět jinak to jsou opravdu vyhozená peníze děkuji Poživil J.
Adámek Martin (19.1.2013 8:39:44)
Dobrý den,

v popisku produktu je uvedeno, že "Sygic Voucher edition nenaviguje na čísla popisná".

Jako alternativu Vám mohu nabídnout tento produkt:
http://www.sunnysoft.cz/zbozi/182WSM-121/smartmaps-navigator-android-windows-mobile-win-ce-symbian.html

S pozdravem
Adámek Martin
www.SUNNYSOFT.cz
vyhozené peníze
Poživil Jindřich (19.1.2013 16:56:52)
no ale to je zvláštní že když jsem se nato u vás ptal tak jste mi řekli že by to umět měla a at si to přeinstaluju a až po dotazu u výrobce jste napsali že to neumí!! Máte to dokonce i v předešlích odpovědích je to asi jen výmluva mám nejasný pocit že jste to tam uvedli až ted protože když jsem to četl při koupi tak tam nic o číslech popisných nebylo!
Adámek Martin (23.1.2013 9:57:26)
Dobrý den,

doporučuji tedy produkt reklamovat s tím, že nabízí jiné funkce, než Vám byly při nákupu slíbeny.

S pozdravem
Adámek Martin
www.SUNNYSOFT.cz
Vrána Ondřej (25.1.2013 16:13:36)
Dobrý den,

I když bychom velmi rádi uvítali aktualizaci, která by umožňovala vyhledávat popisné čísla, není v našich silách jí zajistit a závisí pouze na Sygicu. Pokud Vám tato navigace nevyhovuje z důsledku tohoto nedostatku, obraťte se prosím na naše reklamační oddělení.

S pozdravem
Vrána Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz
Poživil Jindřich (10.1.2013 20:56:53)
Dobrý den tak jsem se také informoval u Sygicu a dostal jsem odpověd že tato navigace opravdu popisná čísla neumí .Tak jasem se jich zeptal zda je nějaká jiná alternativa a jediné co mi zdělili bylo že je jiná navigace která to umí tedy myšleno od Sygicu ale že tu bych si musel znovu zaplatit takže jde opravdu o vyhozené peníze. I když jste psali že s nimi jednáte o aktualizaci kde by mohla popisná čísla být tak otom mám dost pochybnosti.Navigace která mě dovede na začátek ulice a dál si musím adresu najít je mi k ničemu těžko mohu vystoupit na rušné ulici a vyhledávat čísla popisná .A hlavně si myslím že by to prodejci měli dát zákazníkovi vědět včas aby si nekupovali to co je jim ve finále k ničemu!!No počkám jak se situace vyvine ale asi jsem opravdu vyhodil peníze!
Vrána Ondřej (25.1.2013 16:25:22)
Dobrý den,

Pokud máte s výrobkem problémy, z čímž souvisí i chyba této verze ohledně vyhledávání popisných čísel, můžete se obrátit na naše reklamační oddělení.

S pozdravem
Vrána Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz
tribeko (10.1.2013 22:37:28)
Protože se ze strany pracovníků SUNNYSOFTU jedná už o několikátou rozdílnou odpověď, přestávám věřit v profesionalitu této firmy. Domnívám se, že slušná firma by bez řečí vrátila peníze za tuto navigaci a asi by ji odmítla prodávat, nebo by ji podstatně zlevnila a upozornila na vady.
Jaroš Luboš (6.2.2013 11:22:31)
Dobrý den,
jakékoliv připomínky a dotazy či reklamace je možné podat přímo u podpory Sygic zde:
http://help.sygic.com/anonymous_requests/new

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
J. Poživil (3.2.2013 17:47:43)
rád bych produkt reklamoval ale nevim kde. Můžete mi zaslat internetovou adresu reklamečního oddělení děkuji Poživil J

Přejít na kartu produktu Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.