Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101963 zboží ve vlastních skladech
  • 11838 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Tivizen Pico Android - TV tuner pro Android s microUSB: Výdrž???

Přejít na kartu produktu Tivizen Pico Android - TV tuner pro Android s microUSB

Výdrž???
Filip (12.9.2012 8:39:31)
Dobrý den,

máte vyzkoušenou reálnou spotřebu tohoto zařízení při příjmu? Pochopil jsem to tak, že zařízení má vlastní baterii, tudíž se musí dobíjet. Tedy koukám na TV, zároveň nemohu dobíjet mobil ani tento přijímač. Vybije se mobil/přijímač, musím sestavu rozpojit, každé zvlášť nabít a zase můžu koukat. Rozumím tomu dobře? Konrétně by bylo provozováno na mobilu Samsung Galaxy Note. Už ho mám hozený v košíku, ale tyto reálné zkušenosti jsem se nikde nedočetl, tak váhám s odesláním.

Děkuji.
Re: Výdrž???
Filip (12.9.2012 9:31:29)
OK. Děkuji. Objednal jsem, uvidí se...
Jaros Jane (12.9.2012 8:53:12)
Dobrý den,

vlastní baterii toto zařízení nemá, tudíž záleží jen na Vašem telefonu. Spotřeba příjímače není veliká, ale přehrávání jako takové baterii užírá celkem rychle, ale to jistě znáte.

S pozdravem
Jaros Jane
www.SUNNYSOFT.cz
Filip (12.9.2012 8:58:40)
A ještě - jak dlouho pak případně trvá opětovné nabití tohohle udělátka? To už je sand vše. Děkuji.
Jaros Jane (12.9.2012 9:28:59)
Dobrý den,

to mají bohužel chybnou informaci a tuner neměli v ruce. Pro iPhone existují dvě verze, jedna s vlastní baterií a jedna bez ní. Pro android je zatím verze bez baterie, která nemá žádné další USB ani nic podobného, čím by se to mělo dobíjet.

S pozdravem
Jaros Jane
www.SUNNYSOFT.cz
Filip (12.9.2012 9:02:26)
Tak to jsem z toho jelen. Tady v "recenzi" http://extrapc.cnews.cz/tivizen-pico-android-dvb-t-tuner-konecne-i-pro-android-nahravanim-poradu píšou: Tuner má vlastní integrovanou baterii, která má vydržet až 7 hodin, takže by nemělo docházet k odčerpávání energie z vašeho mobilu.

Tak tomu nerozumím.

Každopádně není žádná možnost jak koukat na TV a přitom třeba zároveň dobíjet Notea?
Filip (12.9.2012 8:52:55)
Trošku jsem to blbě napsal, pro jistotu - jaká je reálná VÝDRŽ při koukání na TV? Děkuji
Jaros Jane (12.9.2012 9:50:40)
Dobrý den,

vždy se dá vyměnit za model s Wi-Fi, který svoji baterii má.

S pozdravem
Jaros Jane
www.SUNNYSOFT.cz
Jaros Jane (12.9.2012 9:30:40)
Dobrý den,

stejně tak píšou, že po zasunutí tuneru Vás to automaticky požádá o stažení příslušné aplikace, což Android neumí, ale děje se to na iOS.

S pozdravem
Jaros Jane
www.SUNNYSOFT.cz
hewlett62 (8.10.2012 16:40:19)
takže praxe:
Zařízení Samsung Galaxy Note 2 N7100 >> při spuštění tuneru a zahájení se koukání na celovečerní film 106´:
stav baterie na začátku: 88%
stav na konci filmu po 106´: 64%
A do toho jsem musel poslat 3 SMS a připojit se na 10´na Wifi kvůli získání jisté informace.
hewlett62 (8.10.2012 16:47:07)
Jelen z toho nebudete, pakliže se budete obtěžovat řádným zjištěním o který tuner se ve skutečnosti jedná (bez ohledu na popisek, který může býti špatný). Tuner Tivizen pro Androidí smartfouny s připojením do microUSB portu nemá žádnou vlastní baterii, kterou by šlo dobíjet. Tento tuner je energeticky zásoben vlastním smartfounem, do jehož portu je tuner zasunut. Takže se ani nedá jakkoliv externě dobít. Dobít se musí telefon :-)
Fido (9.10.2012 12:06:51)
Hele hjůlite, právě to jsem tu tenkrát dělal, že jsem se obtěžoval zjišťováním, jak to je. Když jedna recenze říká, že to baterii má, tak jsem si to chtěl "osobně" ověřit právě u Sunnysoftu, u kterýho nakupuju PDAčka už cca 10 let a mam s nima dobrou zkušenost. Třeba jsou ty diskuze určený i k dotazům. Každopádně líp uděláš, když se budeš věnovat něčemu užitečnějšímu než rejpáním v diskuzích, jdi se třeba proběhnout.

Každopádně jsi borec, zkus diskuze na novinky.cz nebo idnes.cz, budeš tam mít spoustu kámošů... ;-)

Přejít na kartu produktu Tivizen Pico Android - TV tuner pro Android s microUSB

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.