Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102199 zboží ve vlastních skladech
  • 11839 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Nokia Lumia 920 žlutá: Synchronizace s Outlookem

Přejít na kartu produktu Nokia Lumia 920 žlutá

Synchronizace s Outlookem
Nyny (5.10.2012 16:19:27)
Někde jsem četl, že tahle NOKIA umožňuje synchronizovat data přímo mezi Outlookem a telefonem, že to nemusím dělat prostřednictvím přiblblého cloudu jako u Androidu a iOS, je to pravda?
Re: Synchronizace s Outlookem
JB (6.10.2012 22:31:54)
Jsem na tom stejně. Tak uvidíme.
GGguy (6.10.2012 2:21:39)
Nó, nejenom že to umí 90% současných i dřívějších aspoň trochu chytřejších telefonů, včetně iOS od verze 3 (2009) a android od verze 1.6 (2009), i tato Nokia to umí. Nicméně ne s Outlookem, ale s Exchangem, k němuž je outlook dodáván jako klient.
Nicméně napůl ano a napůl je otázka nesprávně či neznale položena.
Nyny (6.10.2012 22:12:12)
Já jsem sice s Androidem spokojenej a o Windows Phone 8 nevím zhola nic, ale jestli to bude umět jak říkáš Off line synchronizaci, tak se s Androidem rozloučím.
JB (6.10.2012 21:54:01)
Já doufám, že to tak bude. Ne každý chce nebo potřebuje mít všechno na síti. Právě toto mi na Nokii vyhovovalo, perfektní synchronizace, ale OF-LINE :-)
JB (6.10.2012 21:36:47)
Nokia krásně synchronizuje Outlook se svými telefony se Symbianem přes Nokia PC Suite. Četl jsem, že právě tuto funkci zpřístupní i pro telefony s Windows Phone v nějaké nové verzi Nokia PC Suite, abychom nemuseli synchronizovat přes web. Zda to bude podporovat i současné Lumie s WP 7,5 respektive 7,8 nebo pouze nové WP8 to nevím.
Nyny (6.10.2012 19:05:25)
Aha, tak jinak, Exchang nemám a ani nechci. Chci připojit telefon k PC kabelem, nebo přes Bluetooth, to je jedno. Zmáčknu nějakou ikonu a provede se synchronizace dat mezi outlookem a telefonem, nebudu k tomu potřebovat žádnej server s něčím, nebudu k tomu potřebovat komunikovat někam přes Internet, nebudou se data nahrávat kamsi na gmail a z gmailu do mobilu, zkrátka "PC Mobil", nic jiného a dostanu z Outlooku do mobilu Kontakty, Kalendář, Poznámky popřípadě úkoly.

Bylo mi mnohokrát tvrzeno, že Android, Windoes Phone, ani iOS tohle neumí. Momentálně mám Android, kde používám utilitu MyPhoneExplorer, která funguje dá se říct dobře, ale synchronizace probíhá právě přes Gmail "PC Gmail Mobil" Naposledy, kdy mi fungovala synchornizace "PC Mobil" bylo na Windows Mobile 6.5, od té doby stále slyším, že to nejde, a vy teď říkáte, že ano, tak jak to tedy je?
Nyny (6.10.2012 21:49:05)
Právě to jsem taky četl. Konkrétně, že nová NOKIA Lumia bude vybavena funcí synchronizace s Outlookem, jako to fungovalo na Symbianu a tím bude mít Nokia výhodu před ostatními.
Tak se právě zajímám, jak to tedy je.
Kubíček Jaroslav (9.10.2012 9:46:05)
Dobrý den,

bohužel v tuto chvíli žádné podbrobnější informace k tomuto tématu nemám.

S pozdravem
Kubíček Jaroslav
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Nokia Lumia 920 žlutá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.