Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105957 zboží ve vlastních skladech
  • 11869 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy S DUOS S7562 bílá: Omezení používání pam.karty...

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S DUOS S7562 bílá

Omezení používání pam.karty...
Standa (7.10.2012 16:05:12)
Dobrý den. Už jsem měl chtěl okliknout koupit,ale ještě jsem si řekl,že se podívám na zkušenosti zákazníků na webu... Zarazili mě tam dvě poznámky o nemožnosti využívat sd kartu na aplikace a na ukládání map...Je to pravda? Děkuji za odpověď. Standa
Re: Omezení používání pam.karty...
Kutej (13.10.2012 9:14:04)
tak... včera udělaný malý test. na stole jiný telefon s droidem 4.0.4 a vedle něj galaxy s duos.
na oba telefony z martketu navaleny aplikace. třeba roumenoid, skymaps a podobně. do obou telefonu vložena karta se složkou igo a na obou spuštěna instalace.
jiný telefon přesune app na kartu s duos ne! jiný telefon telefon nainstaluje igo a jede to z karty s duos ne!
sygic sice tahá v s duos mapy na sd, ale jde o vnitřní paměť telefonu...

tak nevím:)
Nedoma Michael (7.10.2012 16:50:31)
Dobrý den,

záleží pouze na autorovi dané aplikace, zda umožní uložit aplikaci či její data na paměťovou kartu. Nezáleží to na telefonu a vlastně ani na operačním systému.
Některé aplikace nejdou přesunout na kartu např. z toho důvodu, že mají i vlastní widget, jehož funkce není možná z pam.karty.

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Nedoma Michael (7.10.2012 18:14:08)
Dobrý den,

pokud to výrobce aplikace podporuje, bude to fungovat.

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Standa (7.10.2012 16:58:17)
Takže, když si zakoupím mapy Smartmaps nainstalované na sdkartě a mapy Sygic dám také na kartu,tak to bude na TOMTO telefonu fungovat?
Kutěj (10.10.2012 16:10:30)
Ale ne nezaměnuju nic. Na všech androidech které jsem dosud vlastnil bylo možné bez problému většinu aps přesunout na kartu.
Ale jestli to funguje tak jak říkáte jsem spokojený králík a telefon si objednávám.
Rosťa Kutěj (9.10.2012 18:22:48)
jo??? a to máte vyzkoušené nebo si to jen myslíte???
proč je na gsmarena.com xda developers a nebo i na českém android foru nemožnost insstalovat na SD kartu řešena jako vážné mínus???
Radek (9.10.2012 20:49:10)
zaměňujete dvě různé věci. Aplikace nelze dodatečně přesouvat mezi vnitřní pamětí a pam.kartou. Ale instalovat aplikace na paměťovou kartu lze. Co se Sygicu týče, ten se instaluje odjakživat do vnitřní paměti, ale mapy si stahuje do paměťové karty. To mám osobně ověřeno, tento telefon jsem koupil na kovanecké
martin (19.10.2012 20:49:06)
tak to nemáte pravdu- včera jsem instaloval na tento telefon a nejde to..tedy nainstalovat mapy na kartu, při instalaci vždy nahlásí nedostatek místa ..takže mám nainstalovánou pouze ČR v paměti
Je to tak
Nemo55 (25.10.2012 7:00:14)
Jojo bohužel je to tak. Samsung udajně připravuje upgrade, aby se aplikace dala přesouvat na kartu ;)
Nemo55 (29.10.2012 6:45:42)
Pokud upravíš např. u Sygice(11)soubor settings.ini tak není problém. Poslední Sygic(12) by měl umět instalovat na extsd.
Petr Mička (27.10.2012 12:32:48)
Telefon vlastním již přes měsíc a mohu potvrdit jednu věc.
Mám nainstalovaný Navigon - program je ve vnitřní paměti a mapy přes 2GB jsou uloženy na paměťové kartě. Sám jsem to instaloval a jde to, je to jen o tom, zda umíte či neumíte nastavit telefon a pracovat s androidem.
S pozdravem Petr

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S DUOS S7562 bílá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.