Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103923 zboží ve vlastních skladech
  • 11842 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Garmin Edge 800 HR Premium + TOPO Czech + Cyklo Czech NT: Hrudní pás premium - srdeční snímač - problém

Přejít na kartu produktu Garmin Edge 800 HR Premium + TOPO Czech + Cyklo Czech NT

Hrudní pás premium - srdeční snímač - problém
Milík (12.10.2012 14:15:22)
Zdravím,
po roce nepravidelného užívání mi přestal fungovat srdeční snímač. Samozřejmě jsem si nechal v hodinářství vyměnit a proměřit baterii za novou, baterií to není.
Problém se projevuje tak, že přístroj spárovaný s tímto snímačem ukazuje hodnotu tepu, ačkoli není ani na těle měřené osoby. Naopak při aplikaci ne těle skutečný tep neměří. S jiným snímačem toto přístroj nedělá, chyba přístroje (komputeru) je tedy vyloučena. Na internetu jsem se po zkušenostech uživatelů dočetl, že je to poměrně častá závada.
Přístroj jsem od vás koupil 25. 5. 2011 a užíval jsem jej v souladu s pokyny a samozřejmě nenese žádné mechanické poškození. Nerad bych někde nechal po dobu 30 dní zákonné záruční lhůty svůj navigační a tréninkový přístroj ležet/cestovat. Zvláště je-li průkazné, že se jedná pouze o závadu snímače. Řešíte tento problém výměnou snímače případně „na počkání“ ?
Děkuji předem za odpověď.
Re: Hrudní pás premium - srdeční snímač - problém
Jaroš Luboš (16.10.2012 16:18:17)
Dobrý den,
Jelikož nejsme servisním střediskem a nedisponujeme náhr. díly pro tyto zařízení, pak je nutné pás odeslat k reklamaci do servisního střediska Garmin. Popř. k reklamaci postačí doručit samotný hr pás + kopii nákupní faktury a popis závady na doručovací adresu či osobně na jakoukoliv naší pobočku.

...

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Garmin Edge 800 HR Premium + TOPO Czech + Cyklo Czech NT

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.