Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101378 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Krusell Luna Tablet pouzdro - Asus Google Nexus 7 - černá/písková: wake/sleep funkce

Přejít na kartu produktu Krusell Luna Tablet pouzdro - Asus Google Nexus 7 - černá/písková

wake/sleep funkce
Tada (16.10.2012 13:41:47)
Dobrý den,
zajímalo by mně, jestli funguje funkce probuzení/uspání tabletu, pomocí magnetu v pouuzdru. Případně jestli je možné tuto funkci před koupí na pobočce vyzkoušet.

Díky
Re: wake/sleep funkce
Lefner Aleš (22.10.2012 16:32:38)
Dobrý den,

bohužel nemáme nyní pouzdra na skladě, takže tuto funkci bohužel nemůžeme vyzkoušet, nicméně před koupí je samozřejmě možné toto vyzkoušet.

S pozdravem
Lefner Aleš
www.SUNNYSOFT.cz
Karl N. (6.11.2012 17:09:39)
Pokud není tuto funkci nutné někde nastavit, tak nefunguje. V každém případě je toto pouzdro naprosto perfektně zpracované, dobře vymyšlené a vysoce elegantní. Pravá kůže, žádný plast. Doporučuji.
Lefner Aleš (5.2.2013 11:42:36)
Dobrý den,

ne, tuto funkci nemá.

S pozdravem
Lefner Aleš
www.SUNNYSOFT.cz
Lukas (29.1.2013 13:14:50)
To by mne také zajímalo, jestli pouzdro tuto funkci má... Už se Vám to v obchodě podařilo zjistit?

Na stránkách výrobce (http://www.krusellcases.com/uk/p_krusell_product.aspx?i=237680) uvádí, že by tuto funkci pouzdro mít mělo, ale možná jsem to jen špatně pochopil.

Přejít na kartu produktu Krusell Luna Tablet pouzdro - Asus Google Nexus 7 - černá/písková

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.