Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101379 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Sony Xperia Tipo Dual (ST21i DS) - stříbrná: Data a příchozí hovor?

Přejít na kartu produktu Sony Xperia Tipo Dual (ST21i DS) - stříbrná

Data a příchozí hovor?
Parson (16.10.2012 17:40:25)
V různých recenzích na netu jsem se už dozvěděl, že pro příchozí hovory jsou obě SIM dostupné najednou a pokud člověk vede hovor na jedné SIM, tak druhá je v tu chvíli nedostupná. Potud je to jasné. Mne by však zajímalo (a nikde jsem se to nedočetl, proto se ptám), jak se telefon chová, pokud např. na SIM 1 probíhají datové přenosy (jak v 2G, tak i v 3G módu) - jsou obě SIM dostupné pro případné příchozí hovory nebo je SIM 1 nedostupná a dostupná je jen SIM 2? A jak to je u odchozích hovorů - je možné vést při probíhajícím datovém přenosu odchozí hovor z libovolné SIM nebo jen ze SIM 2? Nepředpokládám, že by byla funkčnost tak omezená, že by při probíhajícím datovém provozu nebylo možné uskutečnit hovor ani z jedné SIM.

Předem děkuji.
Re: Data a příchozí hovor?
JHA (18.10.2012 14:51:45)
Přesně to by mě taky zajímalo a nejsem schopen dostat odpověď. Nemáte někdo vyzkoušeno / nemůžete vyzkoušet?
Děkuji
Re: Data a příchozí hovor?
Kostka Michal (27.10.2012 10:23:53)
Dobrý den,

pokud na jedné SIM kartě probíhá datový přenos, pak na druhé SIM standardně fungují příchozí hovory. Stejná situace platí i pro odchozí hovory.

S pozdravem

Kostka Michal
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Sony Xperia Tipo Dual (ST21i DS) - stříbrná

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.