Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101393 zboží ve vlastních skladech
  • 11926 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Nokia Lumia 920 žlutá: Je tohle pravda?

Přejít na kartu produktu Nokia Lumia 920 žlutá

Je tohle pravda?
Nyny (1.11.2012 21:56:32)
Dnes jsem se dozvěděl, že:
- WP8 neumí ve výpisech hovorů zobrazit jejich délku
- WP8 neumí u SMS ožezat háčky a čárky a díky tomu neumí využít 160 znaků na jednu SMS, ale jen 60 znaků
- WP8 neumí přiřadit doručenku SMS/MMS ke kontaktu, takže příjde jako extra zpráva nepřiřazená k žádnému kontaktu
- WP8 neumí uložit rozepsanou zprávu (koncept) takže když se přeruší psaní například pro uskutečnění hovoru, celá SMS je v trapu
- WP8 neumožňuje přiřadit k událostem (příchozí SMS, příchozí mail, Budík atd.) vlastní tóny
- WP8 neumožňuje různé nastavení hlasitostí (vyzvánění, hudba, upozornění atd.)
věcí, jejichž absence mě doslova šokovala je vícero, ale tyhle považuju za absurdní a jestli to WP8 potažmo NOKIA opravdu neumí, tak nechápu, jak to někdo může nazývat chytrý mobil.
Re: Je tohle pravda?
DM (4.11.2012 18:09:11)
mam WP 7.5, tak nevim co je neni v nové verzi, ale

/// who cares, když má člověk tarif?

- WP8 neumí u SMS ožezat háčky a čárky a díky tomu neumí využít 160 znaků na jednu SMS, ale jen 60 znaků
/// who cares, když člověk píše bez háčků a čárek?

- WP8 neumí přiřadit doručenku SMS/MMS ke kontaktu, takže příjde jako extra zpráva nepřiřazená k žádnému kontaktu
/// tak hned příjde smska, tak člověk ví k čemu se to váže

- WP8 neumí uložit rozepsanou zprávu (koncept) takže když se přeruší psaní například pro uskutečnění hovoru, celá SMS je v trapu
/// nevzpomínám si, kdy se mi to stalo... a kdyby se mi to stalo, nepíšu romány přes sms

- WP8 neumožňuje přiřadit k událostem (příchozí SMS, příchozí mail, Budík atd.) vlastní tóny
/// mam nahraný vlastní tóny - star trek vyzvánění a sms zvuk

/// nevzpomínám si, kdy by mi vadilo, že nemůžu nastavit hlasitost pro tisíc věcí
Bednář Josef (5.11.2012 17:01:04)
Dobrý den,

Bohužel žádné zařízení s WP8 prozatím nemáme na otestování skladem.
Ani od samotného výrobce ještě žádné oficiální informace.
Sledujte prosím náš eShop, jakmile budeme znát něco bližšího, umístíme
zde pokud možno ověřené informace.

...

S pozdravem
Bednář Josef
www.SUNNYSOFT.cz
Nyny (5.11.2012 17:24:48)
/// who cares, když má člověk tarif?
> tarif mám, je mi jedno kolik provolám, protože to neplatím a přes to všechno mě zajímá délka některých hovorů. Vzhledem k tomu, že to umí mobily za patnáct stovek, tak u "chytrého" mobilu bych viděl jako samozřejmost.

/// who cares, když člověk píše bez háčků a čárek?
> to je jistě řešení, ale když člověk používá slovníky, tak dosti nepraktické a krkolomné řešení a znovu, vzhledem k tomu, že to umí mobily za patnáct stovek, tak u "chytrého" mobilu bych viděl jako samozřejmost.

/// tak hned příjde smska, tak člověk ví k čemu se to váže
> hmm a co když ta doručenka příjde až za několik dní? A opět stejná věta jako výše.

/// nevzpomínám si, kdy se mi to stalo... a kdyby se mi to stalo, nepíšu romány přes sms
> mě se to nikdy nestalo, neb nemám mobil s WP8, ale stát se mi to, tak určitě budu "moc rád" a budu blbům z MS fakt děkovat.

/// mam nahraný vlastní tóny - star trek vyzvánění a sms zvuk
> já sám to nemám jak otestovat, vycházím z recenzí na českých serverech, ale jestli to jde, tak jedině dobře.

/// nevzpomínám si, kdy by mi vadilo, že nemůžu nastavit hlasitost pro tisíc věcí
> že to nevadí tobě ještě neznamená, že to nemusí vadit jinému, například mě by to určitě vadilo.
re: je tohle pravda?
xy (7.12.2012 11:08:36)
1) délku hovorů systém sám nevypisuje, ale umí to vyřešit aplikace

2) s ořezáváním SMS je problém, na 7.5 český slovník oficiálně neexistoval, takže se dalo psát pouze ručně nebo si slova do slovníku sám přidávat... na WP8 už slovníky budou ke stažení, ale i tak to není neřešitelný problém, jen je to nepříjemná vlastnost

3) jo doručenky to je pravda, osobně nepoužívám vůbec, ale rozčílení chápu

4) s rozepsanou zprávou to není tak docela pravda, pokud z ní nevylezu tlačítkem zpět tak zůstává spuštěná a dlouhým podržením tlačítka zpět vyvolám multitasking a můžu se k rozepsané sms vrátit.. takže hovor by neměl být problém a případně lézt z rozepsané zprávy tlačítkem home... je fakt že praktičtější by bylo kdyby se sms chovali stejně jako email, kde se to zeptá jestli chcete zprávu uložit nebo odstranit

5) to samozřejmě možné je.. ne ke každé události se ale nechá přiřadit vlastní tón

6) oddělené nastavení hlasitosti chybí, bohužel

Přejít na kartu produktu Nokia Lumia 920 žlutá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.