Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103530 zboží ve vlastních skladech
  • 11851 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Fólie ScreenShield Samsung Galaxy Note II - displej: Folie k ničemu

Přejít na kartu produktu Fólie ScreenShield Samsung Galaxy Note II - displej

Folie k ničemu
R.Banga (8.11.2012 13:13:31)
..včera jsem zakoupil v prodejně na Václavském náměstí tuto folii. Po sedmi letech nakupování u Sunnysoftu mi pán odmítl nalepit zakoupenou folii na můj Note 2. Připomněl jsem mu, že mi jí pokaždé v Sunnysoftu nalepují a že ještě nikdy jsem s tím neměl problémy. Něco mi na tom smrdělo..Nakonec jsem ale tuto předraženou folii koupil a doma jsem ji úspěšně aplikoval. Folie byla bez jákýchkoliv nerovností, vše vypadalo naprosto skvěle. Jenže........ ve chvíli, kdy vytáhnete S-Pen, celá ta paráda končí. Na folii zůstávájí rýhy od stylusu, psaní s ním je v podstatě nemožné. A tak se ptám - PROBŮH PROČ TUHLE FOLII PRODÁVÁTE? Myslím si, že nebudu první ani poslední, kdo si postěžuje. Pánové za tohle palec dolů..vyhodil jsem 399 Kč z okna. Děkuji. Nikdo mi nevrátí ani korunu samozřejmě..skvělý. Zlatá alza....
Re: Folie k ničemu
Adámek Martin (10.11.2012 12:21:43)
Dobrý den,

folie ScreenShield a InvisibleShield neaplikujeme z toho důvodu, že je instalace poměrně časově náročná, nemáme zde vhodné prostředí (vysoká prašnost) a navíc musí folie po aplikaci schnout cca 24 hodin.

Pokud jste nechal folii zaschnout dle návodu 24 hodin, pak by rozhodně nemělo docházet k poškrábání folie. Pokud se to děje, přineste nám ji prosím na reklamaci.

Je nám líto, že jste byl s celkovou funkčností této fólie nespokojený, nicméně zatím nemáme více negativních ohlasů, než Váš. Pokud by se ukázalo, že přístroj je s fólií opravdu nepoužitelný, pak samozřejmě zvážíme, zda ji budeme nadále nabízet.

S pozdravem
Adámek Martin
www.SUNNYSOFT.cz
Honza (11.11.2012 18:29:50)
Před pár dny jsem si ji taky zakoupil. Po aplikaci a následném vyschnutí byly zřetelné na fólii nápisy v ang. jazyce-dva odstavce razítek. Vyčistit to nějak nelze. Nevím jestli je to na spodní nebo vrchní straně fólie. Příště si asi rozmyslím tuto ochranu kupovat.
Kropáček Filip (12.11.2012 11:26:18)
Dobrý den,

pokud jsou na folii obtisky, urcite ji reklamujte, blizsi info na mailu reklamace@sunnysoft.cz

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Fólie ScreenShield Samsung Galaxy Note II - displej

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.