Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104414 zboží ve vlastních skladech
  • 11853 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace: Adresář je zaneprázdněn

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Adresář je zaneprázdněn
Michal (15.11.2012 18:27:56)
Dobrý den všem parroťákům,
tak koukám že problém se stále řeší a tak přidám svůj poznatek. Dnes jsem odzkoušel všechny tipy jak tu hlášku odstranit a můžu říct že jednu chvílu už jsem myslel že to mám, ale prd.
Mám teda 9100-ku a galaxy s3. Hlasový vytáčení mě normálně fungovalo i přes háčky ve jméně až do tohoto posledního FW.Od té doby mě nejde ani hlasově vytáčet a hláška furt.
Vše jsem předělal bez diakritiky, tovární nastavení parrota, vypnutí mobilu, nový párování i jako ostatní přístroje i jako s headsetem. Marný. Jako jiný přístroj při párování mě to synchronizaci nedokončí. Když ale dám párování jako zařízení s headsetem ejhle synchronizace uspesne dokončena. Už jsem myslel, že sem vyhrál, ale.. Když na ovládání zmáčknu zel.tl. nepochopitelně mě to pípne jako hlasový vytáčení a na mobilu mě vyskočí S-voice, kterou ovšem samsung vypnul. A navíc ju mám v mobilu permanentne zrušenou a zakázanou. Zkoušel sem v mobilu různý nastavení ovládání hlasem atd, ale furt ji to zapíná.Už fakt nevím a docela mě to štve páč nemám čas v adresářu pořád listovat a hledat když mám přes 500 čísel.
Už fakt nevím co stím dělat. Pokud někdo pokročil dál jak já, poraďte ať už to skončí.
Dík Michal
Re: Adresář je zaneprázdněn
Jaroš Luboš (20.11.2012 11:29:06)
Dobrý den,
příčinu problému zjišťujeme u servisního střediska.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Jaroš Luboš (21.11.2012 10:50:06)
Dobrý den,
dle servisního střediska není tato závada hlášena. Nicméně tento problém by mohl být dle techniků způsoben synchronizací kontaktů pod různými účty ( gmail apod ), kdy se ke kontaktům v rámci těchto synch. mohou přidávat i znaky pod kontakty ( tzn. např "}đ" apod., postačí i mezera ). Parrot tyto znaky neumí přečíst a tímto pak dochází k problémům s jejich čtení ( znak nemusí být přímo v popisu kontaktu - může být pod ním jako další informace ). Nicméně pokud jste si jist, že kontakty jsou v pořádku, pak je možné zařízení reklamovat.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Nefunkční adrešář
Michal (21.11.2012 12:10:51)
Dobrý den,
to je sice pěkný tvrzení a rozumím tomu, ale všechny synchronizace mám vypnutý a žádný podinformace v adresáři nemám. Nevím sice co si mezi sebou posílají, ale jak říkám, nemám zaplou ani 1 synchronizaci a všechny účty jsem smazal a stejně to nejde. A další věc je, proč to přestalo fungovat až po přeflashování na nové verze fw v parrotu? Předtím mě to normálně fungovalo a to sem měl e-maily přes google a seznam zapnutý. I synchronizaci na ně.
Michal (28.11.2012 18:44:59)
Ahoj,
tak po 14dnech tetstování a zkoušení jsem nikam nedošel. Buďto je adresář zaneprázdněn nebo je vytáčení zrušeno. Zkusil jsem i přijímat postupně kontakty a jednu chvílu to šlo, ale za chvílu už zase ne. Když jsem dal nucenou synchronizaci tak se stáhly jen některý kontakty a to vytáčet hlasem šlo, ale bylo jich asi jen 8.Nevím proč to nejde. Navíc ale se mě teď pokaždý stává, ať to zresetuji jakkoliv, že jakmile jednou pomocí adresáře někoho vytočím a skončím s hovorem a chcu volat dalšímu, vyskočí jako hovor ale parrot se odpojí a je kouslej. Musím položit ovladačem a znovu ho připojit jinak se nepřipojí. A to dělá pokaždý.
A ještě něco.Na mobilu mě to furt ukazuje že bluetoth s parrotem komunikuje i když je parrot už dávno vypnutej a mobil se tím vybijí rychlejc. Jen takovej poznatek.Třeba další verze bude lepčí:)
Skenderija Boris (28.1.2013 16:03:56)
Dobrý den,

v manuálu stojí:

Make sure the picture is in JPG format. - The picture weight must be less than 1MB.

Tedy obrázek musí být ve formátu JPG a musí být menší než 1MB.

S pozdravem
Skenderija Boris
www.SUNNYSOFT.cz
Roman (22.1.2013 14:17:38)
Dobrý den mám tel. HTC nexus One docela atip od Googlu je synchronizován s gmailem a vše funguje přesně. Tedy i hlasové povely k vytáčení příjmání a odmítání hovorů. Můj Parrot Mki 9200 je aktualizován na českou verzi 2.11 z adresy http://www.parrot.com/uk/support. Na jednu věc však nemohu přijít a to jak velké fotky kontaktům přiřadit aby je parrot zobrazoval. Za případnou radu děkuji. Roman Ostrava.

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.