Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101437 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Touch HD Cz 8GB: k odpovedi p. Petruse

Přejít na kartu produktu HTC Touch HD Cz 8GB

k odpovedi p. Petruse
ms (11.6.2009 22:17:40)
Děkuji za odpověď, bohužel jsme si úplně nerozuměli. Netvrdil jsem nic o tom, že pokud nezapnu lokalizaci, tak že si mohu stáhnout novou ROM. To je asi blbost a nevím,kde jste to v mém dotazu viděl. Psal jsem, že pokud nezapnu po hard resetu češtinu, že se problémy neprojevují!! Konkrétně pokud je instalována lokalizace, není v menu nabídka Pomoc (nebo Help, pokud by zůstala nepřeložená). Díky tomu vůbec nejde vyvolat, jedině v některých místech jako kontextová nápověda a pak se jde přes obsah dostat i jinam. To je evidentně chyba! A tahle chyba se neprojevuje, pokud se čeština po hard resetu nenainstaluje (nestačí ji jen vypnout z nabídky Settings - Systém - Sunnysoft Interwrite). Technik v HTC (jméno teď nevím, možná jej ještě najdu..) to vyzkoušel a potvrdil, že HTC se stejnou ROM to nedělá, pokud se čeština nezapne při instalaci. Takže lokalizace zasáhne do nabídky menu nevhodným způsobem. Nemohu se smířit s tím, že jsem si připlatil za zařízení s češtinou a přitom by nejlepší bylo nyní češtinu vůbec nepoužívat! Nejde o to, že by byl vadný přístroj ale počeštěná ROM! Stačilo by jediné, zpřístupnit nám opravenou ROM, když dle informací v nových přístrojích již je!! Proč tohle nejde, nechápu (i si myslím, že jsem pochopil systém mezi HTC a Sunnysoft). Ještě podotýkám, že přístroj jsem zakoupil u Sunnysoftu, jinak bych zde neotravoval.

Přejít na kartu produktu HTC Touch HD Cz 8GB

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.