Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104189 zboží ve vlastních skladech
  • 11852 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Otterbox - Samsung Galaxy Note II Defender - černá: defender

Přejít na kartu produktu Otterbox - Samsung Galaxy Note II Defender - černá

defender
M (28.12.2012 11:11:05)
Kdy bude prosím toto pouzdro skladem?
Re: defender
Kubíček Jaroslav (10.1.2013 13:53:49)
Dobrý den,

předběžný datum naskladnění je jak psal kolega ke dni 21.1.2013.

S pozdravem
Kubíček Jaroslav
www.SUNNYSOFT.cz
Waawe (28.12.2012 12:44:52)
Já jsem pouzdro objednal 21.12., ale zatím jsem nedostal žádné zprávy. Mezitím mi Note2 již upadl, ale měl jsem štěstí, jen jsem zdeformoval hranu. Většinou sklo praskne, je velmi křehké. :-[
Jaroš Luboš (8.1.2013 8:56:11)
Dobrý den,
dle předběžných informací by mělo být dostupné ke dni 21.1.2013.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Waawe (26.1.2013 12:35:25)
Tak včera mi pouzdro přišlo, Note2 v něm vypadá jako outdoorová vysílačka. :-) ale upřímný, takový ranec peněz za kus bakelitu... Hrůza.
re: defender
Michal (26.1.2013 13:23:02)
Naopak,konečně ta placka vypadá v tomto pouzdře k světu.Upřímně starý design S a NOTE třídy byl hezčí.Horší je to s držáky na okno do auta.Nikde se nedá sehnat na tenhle krám s tímto pouzdrem.Objednal jsem jeden pěknej kousek z USA,jmenuje se iBolt.Byl na fotkách přímo s tímhle pouzdrem a že je prý skladem.Strčil jsem ho do košíku,poslal peníze a ejhle,přišel email,že u dodavatele není skladem,že mi přijde v půlce dubna.No to bych to rozkopal tu bednu pod stolem.Tak jsem si to po emailu s pomocí pana googlu v angličtině potvrdili a čekám.Musím zatím sehnat něco náhradního,co strčím do firemního auta.Hlavní je,že mám placku v pouzdře a že už se nemusím tolik bát,když si děti s telefonem doma hrají a přetahujou se o něj.Tým Sunnysoftu chválím a oceňuji snahu vycházet zákazníkům vstříc a objednávat zboží z jiných trhů,když na našem trhu tohle zboží není.Díky
Michal (26.1.2013 20:03:50)
Když jsem psal v předešlém příspěvku o designu,tak jsem myslel telefon.Starší pohled na třídu S a NOTE mi lahodí oku,tenhle "oblázek",co připomíná tvar Aligátora pro seniory (nic proti Aligátorovi),nebo mejdlo v ruce,se samsungu trošku vymkl z dlaní.Naopak toto pouzdro se povedlo.Hned jak přišlo,tak jsem do něj vyvrtal tři otvory a mam konečně to,co jsem opravdu chtěl.Kdo chce slušné pouzdro za přajatelné peníze,nemůže volit jinak.
re: defender
Dzei-ar (24.2.2013 14:19:34)
Na co jsi prosím vrtal ty otvory? :-)
M (24.2.2013 14:41:12)
Otvory mam na protažení provázku na šňůru na krk.Mam je v levém spodním okraji.Dvě dirky jsou v plastu na smyčku a jedna je v silikonu.Jinak udělám i další otvory na foťák a blesk.Než mi přijde iBolt z USA,tak jsem vytvořil držák na klipsu pouzdra a chytám k provizornímu držáku telefon klipsou.Díry v díle pouzdra s klipsou budou na smyčkové natáčení provozu před vozem,jak to mají onboard kamery na sklo.

Přejít na kartu produktu Otterbox - Samsung Galaxy Note II Defender - černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.