Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101306 zboží ve vlastních skladech
  • 11843 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Sony Xperia sola (MT27i) - černá: pamětoví karty

Přejít na kartu produktu Sony Xperia sola (MT27i) - černá

pamětoví karty
Tom H. (6.1.2013 14:09:29)
Dobrý den chtěl bych zeptat na funkčnost paměťových karet v mobilu.Na jedne z recenzich mobilu Sony Xperia Sola MT27i říkali že fotky a videa a dalši věci pořizene do mobilu jako třeba z pc.se ukladaji na pamet do mobilu.ktera je rozdělena na dve časti.Na 2GB to je pro mobil a 4GB na ty ruzny věci,i když budu mit v mobilu pamětovou kartu bude se vše ukladat do paměti mobilu?nebo se to dá v mobilu nastavit aby se všechno ukládalo na pamětovou kartu?A jeste jednu otazku bych měl.Ohledně baterie.Všude jsem se dočetl že je uživatelsky nevyměnitelná tak by se ptám když mi baterie přestane spravně fungovat(např.bude se mi zdat ze má sníženou kapacitu) tak mi to v Sony centrech vymění?Nebo tam kde jsem to koupil?
Re: pamětoví karty
Vojáček Václav (9.1.2013 9:28:38)
Dobrý den,

telefon má vlastní pamět pro ukládání aplikací, na kartu se ukladají fotky, muzika atd. Některé aplikace pokud to přímo podporují se dají instalovat i na pamět. kartu. Baterie má, pokud je vestavěná 2 roky záruku, a i po té se dá vyměnit přes servis.

S pozdravem
Vojáček Václav
www.SUNNYSOFT.cz
Speedy Gonzales (9.4.2013 23:17:44)
Není pravda... Aplikace se instalují do vnitřní paměti a to přesunutí na "SD kartu" je ve skutečnosti přesunutí do druhého oddílu té vnitřní paměti, kam se také ukládají data z aplikací a nelze je přesunout na skutečnou (vyměnitelnou) SD kartu, takže se tam vejde NFS MW, Sygic CZ a Dungeon Hunter 2 a tim končíte... Nepochopil jsem co timhle sledovali... Bohužel jsem to zjistil až když jsem si telefon pořídil. Ale snad na XDA něco brzy vymyslí.
Vojáček Václav (11.4.2013 9:29:22)
Dobrý den,

jak jsem uvedl "Některé aplikace pokud to přímo podporují" například Smartmaps.

S pozdravem
Vojáček Václav
www.SUNNYSOFT.cz
Speedy Gonzales (11.4.2013 10:30:15)
Ale pořád se jedná o vnitřní paměť, která je omezená, nikoliv o paměťovou kartu, na tu prostě žádnou aplikaci ani data aplikací nedostanete. Sám jsem včera telefon rootoval a překopával ROMku, aby se mi tam vůbec něco vešlo.
Vojáček Václav (12.4.2013 10:04:33)
Dobrý den,

nejedná.

S pozdravem
Vojáček Václav
www.SUNNYSOFT.cz
Speedy Gonzales (12.4.2013 12:37:50)
No a ty aplikace to nepodporují, tudíž jako by to nešlo. Jestli to podporuje aplikace Smartmaps a 10 dalších z těch tisíců nebo kolik už jich existuje, tak je to zanedbatelné a dá se říct, že to prostě bez úprav nejde. Já tam tu úpravu už 2 dny mám, XDA tuhle stupidytu od SONY vyřešila.
Vojáček Václav (12.4.2013 12:09:10)
Dobrý den,

bohužel vám asi nerozumím, napsal jsem že to musí sama aplikace podporovat .....

S pozdravem
Vojáček Václav
www.SUNNYSOFT.cz
Speedy Gonzales (12.4.2013 11:41:26)
No tak já ho asi nemám doma ten telefon... Vyzkoušel jsem víc jak 100 aplikací a her a ani jedna nešla přesunout na paměťovou kartu. A pokud zrovna tahle jedna aplikace podporuje přesunutí kamkoliv a přesto funguje, tak to je jako kdyby to ten telefon nepodporoval. Ta položka co v tom telefonu je "Přesunout na SD kartu" je jenom do toho druhýho oddílu tý vnitřní paměti a když to uděláte ručně, aplikace nebo hra nepojede a za tim si stojim, já mám telefon doma a vy si tvrďte co chcete.

Přejít na kartu produktu Sony Xperia sola (MT27i) - černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.