Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104179 zboží ve vlastních skladech
  • 11847 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung univerzální dokovací stanice EDD-S20EW pro Galaxy Note II, Note 3, S III, S4, bílá: Kompatibilita s SGS 2

Přejít na kartu produktu Samsung univerzální dokovací stanice EDD-S20EW pro Galaxy Note II, Note 3, S III, S4, bílá

Kompatibilita s SGS 2
Matěj (12.1.2013 14:19:58)
Dobrý den, mám o kolébku velký zájem. Zajímalo by mne, zda je kompatibilní s telefonem Samsung Galaxy S2. Dále mě zajímá, zda jsou replikované USB porty napájené z adaptéru, aby utáhnuly i 3 zařízení připojené naráz (myš, klávesnice a usb disk). A jak výkonný je digitální konvertor pro zobrazení na monitor, tedy jaké má maximální rozlišení obrazu a jakou obnovovací frekvenci. Jestli to bude alespoň trochu svižné třeba při 1680x1050. Děkuji za odpověď
Re: Kompatibilita s SGS 2
Adámek Martin (19.1.2013 8:31:01)
Dobrý den,

tyto informace bohužel výrobce neuvádí. Kompatibilitu s Galaxy SII nemám možnost otestovat, produkt není skladem. Pokud byste jej na našem webu viděl skladem, můžete se s přístrojem zastavit a odzkoušíme to.

S pozdravem
Adámek Martin
www.SUNNYSOFT.cz
re: kompatibilita s sgs 2
Matěj (21.1.2013 10:43:47)
Tak škoda. Ale díky za odpověď
Re: Kompatibilita s SGS 2
Skoky (21.1.2013 9:15:16)
Ahoj,
s největší pravděpodobností tato stanice nebude komunikovat s SGS II jelikož nemá jako SGS III nebo SGN II 11pin microUSB a hlavně jak jsem psal o několik příspěvků níže...tento dok funguje pouze s verzí androida JB 4.1.2
Sám mám SGS III (od T-Mobile) JB 4.1.1 a dok funguje pouze jako nabíječka...zkoušeno na SGN II JB 4.1.2 a vše funguje jak má...stejné to je i SGS III JB 4.1.2 dle uživatelů jim to jede bez problémů

Přejít na kartu produktu Samsung univerzální dokovací stanice EDD-S20EW pro Galaxy Note II, Note 3, S III, S4, bílá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.