Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105335 zboží ve vlastních skladech
  • 11858 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace: Dotaz na fota u kontaktu

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Dotaz na fota u kontaktu
Kokemon (3.2.2013 10:59:00)
Dobrý den ! Vážně uvažuji o koupi Parrot 9200, ale nějaký známý mi říkal, že ať zapomenu na fotky na display u kontaktů pokud mám mobil s android (Samsung GT6500). Údajně to funguje jen se symbian a windows mobile. Pokud je to pravda tak si to v životě nekoupím, protože v tom případě to degraduje tento systém a je to takový maličký podvod, neboť v návodu o tgom není aniá zmínka. Mimochodem český návod je napsán tak uboze, že čloověk ani neví co vlastně kupuje a co to přesně umí.Android používá většina světových mobilů.
Re: Dotaz na fota u kontaktu
Adámek Martin (6.2.2013 10:30:13)
Dobrý den,

vypadá to, že s Android telefony nahrávání obrázků opravdu nepůjde. Pro jistotu však doporučuji prohlédnout vždy tabulku kompatibility pro konkrétní kombinaci telefon/handsfree:
http://www.parrot.com/uk/compatibility

S pozdravem
Adámek Martin
www.SUNNYSOFT.cz
Re: Dotaz na fota u kontaktu
Kokemon (9.2.2013 19:40:05)
Děkuji za odpověď. Všem kupujícím doporučuji stáhnout podrobný manuál. Ten je bohužel jen angličtině. Ale hodně věcí vám to objasní. Jinak parrot je opravdu super. Až na dálkový ovladač. Mám ho měsíc a nevím jak dlouho vydrží.Nemyslím baterii,ale dílenské zpracování. Vypadá jako by se měl každou chvíli rozsypat. Jinak display je zpracován o 1000 % lépe. Taky všem kupujícím doporučuji, než si umístní display nebo ovladač napevno tak si to dobře rozmyslete. Já přemýšlel celý den. Sedněte si do auta jakoby jste ho řídili.

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.