Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101297 zboží ve vlastních skladech
  • 11925 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy Note II N7100 bílý: Editace poznámek S Note v PC

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Note II N7100 bílý

Editace poznámek S Note v PC
Jaromír M. Krygel (9.2.2013 11:00:33)
Hezký dobrý den,
poradil byste mi prosím někdo, jak editovat poznámku vytvořenou v S Note v PC? Dřív jsem v SGS2 používal také poznámky a ty šlo báječně a bezproblémově editovat v Outlooku, který používám pro synchronizaci kalendáře, kontaktů apod. Nyní mám "mnohem vyspělejší" možnost psaní poznámek dík S Note, ale nemohu přijít na to, jak editovat v PC. Nebo je to určeno jen a jen k editaci v SGN2 a pokrok šel směrem zpět?
Děkuju za případnou odpověď, Jaromír M. Krygel.
Re: Editace poznámek S Note v PC
Jaromír M. Krygel (9.2.2013 13:05:18)
Moc Vám děkuju za Vaši odpověď, ale přiznám se, že nejsem o nic moudřejší, než na začátku. Pokud jde o program, ve kterém poznámky používám (tedy v PC), tak je odpověď v žádném. Dosud jsem byl zvyklý editovat poznámky vytvořené v SGS2 v Outlooku, takže jestli tomu dobře rozumím, žádný "speciální" program nebyl potřeba. Nyní bych si, podobně jako dřív, chtěl editovat poznámky jak v PC, tak i v SGN2 a netvrdím, že to musí být nutně cestou S Note poznámky, ale nevím jak. Poznámky S Note v PC asi bez nainstalování nějakého speciálního programu neotevřu a "sekci" poznámky, kterou mám v outlooku a která jednoduše kamarádila s SGS2, nevím jak v SGN2 najít. Co tedy dělat? Nebo bych tu "sekci" poznámky z oultooku někde najít ohl?
Nedoma Michael (9.2.2013 11:26:27)
Dobrý den,

záleží v jakém programu poznámky provozujete. Pokud se jedná o ruční psaní, pak editovat lze na PC např v malování, případně pokud chcete editovat jako text, musíte na ručně psané poznámky použít něco na rozpoznávání písma (OCR).

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Nedoma Michael (9.2.2013 13:53:46)
Dobrý den,

rozdíl je v tom, že poznámky z SGS II se synchronizovaly do Outlooku jako text, kdežto program v Note II to neumí a poznámky si ukládá ve vlastním formátu (nějaká forma obrázku).
Zda existuje nějaké řešení třetí strany pro synchronizaci toho co požadujete, to bohužel netuším. Jedině zda byste na play.google.com takový program nenašel

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Note II N7100 bílý

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.