Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106251 zboží ve vlastních skladech
  • 11875 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Touch HD Cz 8GB: Kde hledat Google mapy

Přejít na kartu produktu HTC Touch HD Cz 8GB

Kde hledat Google mapy
senior_cz (25.1.2009 17:45:58)
RE: Thomson: tak jsem si taky koupil HD od Sunnysoftu a po google maps ani vidu ani slechu!!! Tak jak je to s tím šedým dovozem. Tak a teď jsem zvědavej jestli mi někdo korektně odpoví!

Tak já to zkusím: Google mapy jsou přednastaveny formou odkazu ze záložky při spuštění webového prohlížeče. Jsou tam i další odkazy jako HTC mail, Eset antivir atd. Po odkliknutí se stáhne soubor .cab a klasicky se během několika vteřin nainstaluje. Takže mě nějak není jasno, co se zde řeší. Jinak není nic rychlejšího, než navštívit stejnou webowou stránku << www.google.com/gmm >> ve svém mobilním webovém prohlížeči (to pro případ že si záložku někdo omylem smazal - což pochybuji). Je to určitě rychlejší, než řešit "šedý" dovoz.
Připojení k internetu beru jako standart u této kategorie přístrojů, neboť koupit si ho jako telefon, jen proto, že to je v módě je poněkud "drahá snobárna".
Osobně si myslím, že zde můžem tak akorát maximálně poděkovat za rychlost jakou byla lokalizace do češtiny udělána a pokud se sem tam objeví nějaká chybka - no tak se formou patche prostě za čas opraví a ani výrobce to netrefí vše napoprvé.
Nechci zde dělat soudce ale používat slova jako nehoráznost a pod. (viz. příspěvky výše) jen kvůli prkotinám (Settings a Programs), akorát dokazují, že uživatelé mnohdy netuší, kolik práce takový překlad obnáší a hlavně je zde vidět, že jen málokdo umí přístroj opravdu používat.
Takže za sebe bych zde Sunnysoftu rád poděkoval ..... a teď se do mě můžete pustit :))

Přejít na kartu produktu HTC Touch HD Cz 8GB

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.