Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102494 zboží ve vlastních skladech
  • 11845 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Asus Memo Pad ME301T bílý 10": Problém s WIFI

Přejít na kartu produktu Asus Memo Pad ME301T bílý 10"

Problém s WIFI
Memo 301 (21.2.2013 20:17:43)
Bohužel tablet je skvělý, jen zradlo wifi. Pocca 10 dnech nelze připojit.Ostatní přístroje se připojí a tablet bohužel.Už jsem vyzkoušel vše co znám, resetovat, vypnout,vybít baterii a zapnout, ale bohužel bez uspechu.Tak mne čeká reklamace. :-(
Re: Problém s WIFI
Ondra (27.2.2013 14:54:40)
Díky za info. Ještě to dnes zkusím alespoň na 1-2 jiných wifi sítích a když nic, tak mi nezbývá nic, než to poslat taky do té Ostravy. Jak dlouho jim to trvalo?
Pavel (27.2.2013 15:27:36)
Já vyzkoušel také několik wifi, jak zabezpečených, tak free, ale opravdu nic.Poslal jsem to tam teprve v pondělí,tak jsem zvědav sám co s ním udělají. No a chtěl bych se zeptat někoho, jestli už se na něj dělá a prodává obal jako od CoolerMaster Folio - obal na Asus TF300, magnetické víkohttp://www.coolermaster.com/product.php?product_id=6873 Já ho měl v ruce a byl uplně super, kdy ochránil cely tablet.
Reklamace :-(
Pavel (27.2.2013 14:05:58)
No vyřešil jsem to posláním na reklamaci přímo do Asus v Ostravě, je to Hardverovy problém.Doporučuji to samé, vyzkoušel jsem uplně vše a bez uspěchu.Pavel
Ondra (27.2.2013 13:34:39)
Ahoj, mám ho od včera a zdá se, že mi dělá to samé, připojil jsem se asi na hodinu a pak už ani ťuk, aniž bych cokoliv měnil, ani na jiné AP se nechytne. Jak jsi to vyřešil? Případně jak to vyřešil prodejce nebo výrobce? Dík. Ondra
mail: onkriz@gmail.com

Přejít na kartu produktu Asus Memo Pad ME301T bílý 10"

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.