Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102208 zboží ve vlastních skladech
  • 11839 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Bugatti SoftCase SL (85 x 140 mm) - fialové: Možnost použití pouzdra Bugatti SoftCase SL (85x140 mm) pro Telefon Sony Xperia T???

Přejít na kartu produktu Bugatti SoftCase SL (85 x 140 mm) - fialové

Možnost použití pouzdra Bugatti SoftCase SL (85x140 mm) pro Telefon Sony Xperia T???
Jarda (3.3.2013 10:11:25)
Dobrý den. Vlastním mobilní telefon Sony Xperia T (LT30p) Rozměr:129,4 x 67,3 x 9,4. Mám zájem o pouzdro Bugatti SoftCase SL (85 x 140 mm.)Proto se ptám, zda toto pouzdro bude vyhovovat rozměrem mému telefonu. Koupil jsem již přes internet pouzdo Bugatti M 75 x 133 mm) a bylo malé k nepoužití. Děkuji předem za odpověď. Jarda
Re: Možnost použití pouzdra Bugatti SoftCase SL (85x140 mm) pro Telefon Sony Xperia T???
Adámek Martin (15.3.2013 11:29:23)
Dobrý den,

pasuje to velmi těsně - telefon je třeba zatlačit do pouzdra, aby šel zapnout zip. Je možné, že po delší době používání se buď pouzdro lépe přizpůsobí telefonu a nebo se utrhne zip.

S pozdravem
Adámek Martin
www.SUNNYSOFT.cz
Dovětek ke koupi pouzdra na Xperia T
Jarda (15.3.2013 14:17:37)
Vážení, toto pouzdro jsem koupil, široké je o kousek více než Xperia T, takže trhat zip nebude. Na výšku jsem si vnitřek pouzdra upravil ve spodní části tím, že jsem zastřihl přečnívající část materiálu za šitím, neboť je šití dvojí. Tím jsem zvětšil vnitřní výškový prostor a teď je tam dokonce vůle mezi zipem a telefonem. Navíc jsem na vrchním konci zipu zabudoval malé kovové očko, pro které jsem zpevnil v tom místě materiál pouzdra ze vnitřku a dá se to teď nosit i na krku na karabince, neb klipu. Jsem nadmíru spokojen. Jarda

Přejít na kartu produktu Bugatti SoftCase SL (85 x 140 mm) - fialové

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.