Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102199 zboží ve vlastních skladech
  • 11839 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Sony MN2 SmartWatch - Android hodinky: hodinky SmartWatch

Přejít na kartu produktu Sony MN2 SmartWatch - Android hodinky

hodinky SmartWatch
Jurys Sony xperia P (5.3.2013 19:23:49)
Dobrý den všem , mé dojmy z nových hodinek . Když jsem si je přinesl domů tak šli rychle na nabíječku první den po nabití vydrželi pouze 3/4 dne a to jsem nic moc snima nedělal . No nic řekl jsem si a dal jsem je opět na nabíječku další den vydrželi pouze půl dne tak jsem to zopakoval celé asi ještě pětkrát a pořád to bylo stejné . Přiznám se byl jsem už rozhodnutý je vrátit , ale napadlo mě je zkusit aktualizovat povedlo se na jedno nabití při běžném provozu vydrží 14 dní perfektní . Co se týče čitelnosti na dením světle opravdu nic moc myslím si však že to není až takový problém stačí přiložit ruku a jeto :-) . Jinak hodinky zklizejí docela slušnej úspěch všude , jsou velicé simpatické a dobře se nosí a to jsem byl také zvyklej na pěkné cibule které jsem nechtěl vyměnit zanic :-) a vyměnil :-) . Cena je úměrná k hodinkám které zvládají vše co mají v popisu což je super . Tak že komu vydrží pouze 1 - 4 dny měl by si je aktualizovat přes apdate servis a měl byto mít vyřešené , jó pokud si nima celej den hraje tak to se nic dělat :-) . Můj cekový pohled a názor na ně já osobně nemám žádné výhrady jsem s nima víc než spokojenej . Kdo má jinej názor tak to se nedá nic dělat .

Přejít na kartu produktu Sony MN2 SmartWatch - Android hodinky

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.