Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101151 zboží ve vlastních skladech
  • 11922 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Asus Memo Pad ME301T bílý 10": Reklamace

Přejít na kartu produktu Asus Memo Pad ME301T bílý 10"

Reklamace
pavel (15.3.2013 20:24:22)
Tak po 14 dnech po odeslaní do servisu v Ostravě, ani obraz ani zvuk, tak se dívám na stav reklamace, jelikož mi umřelo WIFI a stale je v procesu opravy. 14dnu je opravdu hodně na reklamaci i když mají na to 30 dnu:-( Měl jsem problém s notebookem MSI CR720 a to má servisní středisko centrálně v Polsku a tam jsem ho měl i s dopravou do 7 dnů zpět a mohl jsem pracovat a to mi měnili celou základní desku a pár komponentu+přeinstalace SW a otestování. No a tady u ASUSU 14 dnu a vidím to, že stále nic. No napíšu až dorazí (jestli dorazí ) z reklamace.
re: reklamace
Ondra (5.4.2013 9:40:07)
Dnes je to už měsíc, co je tablet v reklamaci, tak jsem tam volal, a prý na to nemají díly a čekají na ně. A neví, jestli díly dorazí za dva dny nebo za měsíc, takže "pecka"... :( Nabídli mi dobropis a vrácení peněz. Ale já potřebuju tablet a ne peníze, navíc jsem ho kupoval za tu cenu před zdražením, takže bych na tom prodělal, ach jo...
Re: Reklamace
pavel (6.4.2013 11:37:37)
No tak to same.Bohužel po 45 dnech v reklamaci, nevi jestli nefunkčnost wifi lze nějak odstranit, tak mi nabidli dobropis a vraceni peněz, ano a bohužel jej budu znovu kupovat o 570 kč bez DPH dráž:-( no je to výsměch spotřebitelům ......

Přejít na kartu produktu Asus Memo Pad ME301T bílý 10"

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.