Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102266 zboží ve vlastních skladech
  • 11840 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

SanDisk microSDXC 64GB Class 10 UHS-I Ultra Android paměťová karta + SDHC adaptér: Skutecne podporuje?

Přejít na kartu produktu SanDisk microSDXC 64GB Class 10 UHS-I Ultra Android paměťová karta + SDHC adaptér

Skutecne podporuje?
Jiří Šál (16.3.2013 0:30:03)
Dobry den. Podporuje skutecne telefon Sony Xperia Z tento typ pametove karty? Dle vyjadreni zakaznicke centra Sony Xperia tento telefon podporuje karty pouze do pameti 32gb. Navic jsem zkousel tuto kartu (ovsem bez oznaceni "Android") na tomto telefonu a ve spravci uloziste mi ji sice nasel a pamet oznacil volnou jako 59gb, ale ve spravcich souboru jako napriklad adao file manager nebo Pruzkumnik se karta "tvari" jako 12gb?! Navic je v techto spravcich oznacena jako "sdcard1" a vetsina aplikaci uklada sve zalohy a dalsi data na "sdcard0" - tento nazev ma ale po vlozeni mnou zminene karty oznaceni interni uloziste (takze se data ukladaji do nej) a ne ne na tuto kartu. Je tedy opravdu rozdil v tom "Android" v nazvu? Dekuji.
Re: Skutecne podporuje?
Adámek Martin (30.3.2013 10:21:19)
Dobrý den,

ano, tento telefon podporuje 64 GB kartu. Kam se ukládají data je dáno operačním systémem a aplikací. Dle mých zkušeností většina aplikací využívá primárně interní úložiště, některé pak umožňují zvolit pro ukládání i paměťovou kartu. U Android verze karty je navíc na kartě nahrán program SanDisk Memory Zone pro snadnou správu souborů, rychlý přístup a zálohování.

S pozdravem
Adámek Martin
www.SUNNYSOFT.cz
Re: Skutecne podporuje?
vita.kulisek (23.4.2013 17:04:42)
Samsung Galaxy S3 to dělala taky i sdcard0 značilo interní paměť a sdcard1 pak samotnou paměťovku,asi Androidem.Než jsem si zvykl z Nokie N8 a Symbianu.Všechny aplikace pak Xperia Z cpe do int.paměti,stejně jako mapy navigace.Multimédia lze směrovat přímo na kartu,ostatní nastavení a aplikace někdy ani přenést nejdou.Jak psáno výše,musel jsem kartu v NTB naformátovat na FAT32,jinak se tvářila jako 12Gb.Pak ale např.film v HD,mající 16GB na kartu nedostaneš,pouze bloky do 4Gb.
Byť z ofiko stránek SONY je podpora pouze do 32Gb.

Přejít na kartu produktu SanDisk microSDXC 64GB Class 10 UHS-I Ultra Android paměťová karta + SDHC adaptér

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.