Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102911 zboží ve vlastních skladech
  • 11844 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Krusell hard case - ColorCover - Sony Xperia J (černá): Zklamání

Přejít na kartu produktu Krusell hard case - ColorCover - Sony Xperia J (černá)

Zklamání
Petr Krejčí (19.3.2013 16:08:12)
Dobrý den,
Jako hráč airsoftu jsem šel jednoznačně po krytu, který chrání telefon i při práci s ním (Telefon občas může vyklouznout z ruky. Známe, že?).
Kryt mě během 2-3 týdnů nošení hodně nepříjemně překvapil. Výrobce se chvástá nesrovnatelou kvalitou materiálu a zpracování, nesmrtelností a "doživotní zárukou" krytu. Bohužel jsem tomuto tlaku podlehl a balení, ve kterém kryt přišel, jsem laxně vyhodil. Kryt jsem samozřejmě nasadil s citem a opatrně, ikdyž to byl docela boj. Bál jsem se, abych ho nezlomil. Jsem typ člověka, co zachází se vším s citem a opatrně. S telefonem jsem nemlátil, neupadl mi, nikomu jsem ho nedal do ruky a povrch, na který jsem telefon pokládal, jsem vždy alespoň nejprve otřel rukou. Hned druhý den se na krytu pouhým pokládáním na stůl odřel tenonký silikonový nástřik až na, co je podle výrobce polykarbonát. Stejně tak tomu bylo s rohy při vyndavání a vkládání do kapsy (mikiny a bundy, nikoliv džín). Do týdne a půl stihly samovolně popraskat horní rohy krytu (nikdy nedošlo k sebemenšímu nárazu) a do včerejšího večera se pravý horní růžek olámal natolik, že se odchlýpl spojovací pruh krytu nad vypínacím tlačítkem telefonu na pravém boku. Jelikož jsem byl naivní a krabičku s fakturou vyhodil, rozhodl jsem se vyžkoušet nárazuodolnost krytu samotného. plastové kuličce 0,28g o rychlosti 100m/s kryt ani v nejmenším neodolal. 7 kuliček, 7 děr. Co ironicky přežilo naprosto bez poškození (i přesto, že to kulička zasáhla a vzala s sebou) je kulatá samolepka "PASSED - QUALITY 045 INSPECTED".

Shrnuto, podtrženo:
+ Atraktivní design.
+/- Lákavý popisek výrobce i prodejce (dokonce i Švédská vlaječka na vnitřní straně krytu.
- Švédská kvalita s potiskem MADE IN CHINA.
- Příliš přehnané chvástání výrobce.
- Neuvěřitelně mizerná odolnost krytu (Obyčejný zadní kryt od Sony stojí okolo 200,-Kč a vydrží daleko víc. Za necelých 400,-Kč bych si představoval něco odolnějšího.).
- Klamání zákazníka (viz výše).
Re: Zklamání
Jaroš Luboš (20.3.2013 11:54:34)
Dobrý den,
problém předávám na přísl. místa. Zde se bude jednat zřejmě skutečně o vadu materiálu.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Krusell hard case - ColorCover - Sony Xperia J (černá)

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.