Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102954 zboží ve vlastních skladech
  • 11847 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Caterpillar CAT B25: Kalendář v CAT 25B

Přejít na kartu produktu Caterpillar CAT B25

Kalendář v CAT 25B
Petr (31.3.2013 22:41:12)
Mám dotaz, kolik upomínek mohu mít v kalendáři nastaveno (jakou má kalendář kapacitu)?
Dále je pro mne důležité upozornění narozenin, které se mi v mém staré Siemensu65 přesouvají automaticky do kalendáře.
Jaká je kapacita uložení SMSa jdou z mobilu přeést archivovt někm n PC_

Děkuji Petr
Re: Kalendář v CAT 25B
Kropáček Filip (29.4.2013 10:36:34)
Dobrý den,

mohu zatim odpovedet jen ohledne chatu. Jsme online v pracovni dobe, musime se vsak venovat jak zakaznikum, kteri napsali pred Vami, tak zakaznikum na prodejne. Oboji naraz stejne tak jako predbihani bohuzel nelze.
Pokud zanechate svuj mail a zname odpoved, urcite se Vam pozdeji na tento mail ozveme.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
Re: Kalendář v CAT 25B
Petr (25.4.2013 19:03:33)
Odpovím si částečně sám.
Navštívil jsem prodejnu firmy a mobil si vyzkoušel. Děkuji za to.

Kolik má položek - záznamů kalendář se mi nepodařilo zjistit. Musel bych tam zadávat jednu po druhé a na to jsem neměl trpělivost. Při zadání výročí se pod rok 1970 nedostanete, takže který rok se Váš "starý" kamarád narodil si musíte dát někam do textu.
Bohužel nikde není inzeráováno, že telefonní seznam není vícepoložkový - tedy jde do něj dát k jednomu jménu pouze jedno telefonní číslo!!! ěco jako na SIMku. To jsem se taky dozvěděl až když jsem měl telefon v ruce.

Několikráte jsem se pokoušel spojit přes to VOKýNKO v pravo dole - JSME ON LINE- ...ale asi někde jinde na pivu, než u PC. Takže tato služba na 2 věci.

Přejít na kartu produktu Caterpillar CAT B25

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.