Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101237 zboží ve vlastních skladech
  • 11925 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map: sygic

Přejít na kartu produktu Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map

sygic
R.A. (30.5.2013 16:17:02)
Jak dostanu z voucher edition plnou verzi? vždy když přidám jakoukoli mapu všechny co byli instalovaný se smažou . Verze velmi omezená hlavně na čísla popisná . Je druhá , kterou jsem u Vás koupil , ale ta co byla starší uměla mnohem víc . Nikdo mne neupozornil nebo nikde není naznačeno že se nejedná o plnou verzi . Dáte mi nějaké vysvětlení?
Re: sygic
Adámek Martin (11.6.2013 10:43:06)
Dobrý den,

informaci máme v popisu produktu, včetně upozornění o omezení, například:
"Sygic Voucher edition nenaviguje na čísla popisná
Sygic Voucher edition nepodporuje TTS hlasy"

S pozdravem
Adámek Martin
www.SUNNYSOFT.cz
Adámek Martin (29.7.2013 14:24:32)
Dobrý den,

děkuji Vám za zprávu. Předám ji produktovému managerovi s žádostí, aby revidoval text a zvážil doplnění názvu.

S pozdravem

S pozdravem
Adámek Martin
www.SUNNYSOFT.cz
Semi (29.7.2013 14:04:06)
Dobrý den,
možná by bylo dobré napsat tuto vadu "voucher edition" už do názvu zboží. Nakupuji u vás už mnoho let a nikdy jsem až do teď nepochyboval o vaší důvěryhodnosti. Bohužel jak je možno se zde dočíst ne každý si může přečíst cca 290 příspěvků, aby se dozvěděl tak zásadní informace. Protože jsem chtěl mít jistotu, protože mě takto před pár dny „napálil“ jiný obchod chtěl jsem si tuto verzi koupit od vás v domnění, že to je plná verze . A ejhle ... proto jsem k vám osobně volal a bylo mi řečeno, že tato verze by měla umět navigovat na modrá čísla takže na čísla orientační. A pokud bych chtěl i na červená čísla čili čísla popisná mám si aplikaci koupit přes sygic.com. Kolega má od vás koupenou tuto verzi a říkal, že to neumí navigovat ani na čísla orientační. Tak mohu se zeptat jak to tedy je ? Uvědomte si prosím, že díky nám věrným zákazníkům se můžete pyšnit 13 let na trhu …. Děkuji

Přejít na kartu produktu Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.