Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105526 zboží ve vlastních skladech
  • 11858 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Powermonkey eXtreme (modrá) - solární outdoorová záložní nabíječka 9000mAh: galaxy s3 dobijeni z powerbanky

Přejít na kartu produktu Powermonkey eXtreme (modrá) - solární outdoorová záložní nabíječka 9000mAh

galaxy s3 dobijeni z powerbanky
vladimir (1.6.2013 8:10:40)
Dobry den, kdyz nabijim z powerbanky galaxy S3 s baterii na 10% nabije se maximalne trikrat, s3 ma kapacitu 2100 mAh tak jsem predpokladal, ze se mi nabije telefon alespon ctyrikrat s plne nabite powerbanky. Na powerbance je uvedena kapacita 33, 3Wh, tuto hodnotu kdyz prepocitam na mAh tak mi 9000mAh nevychazi, je to neco pres 6000mA. Muzete mi prosim napsat jak to tedy s kapacitou baterie ve skutecnosti je ? Diky moc,
Re: galaxy s3 dobijeni z powerbanky
Šilhan David (3.6.2013 14:03:33)
Dobrý den Valdimíre,

Výrobcem udávaný parametr 9000mAh je správný a vztahuje se k zabudované Li-Ion baterii která má jmenovité napětí 3,7V. Potom z udávané kapacity baterie 33,3Wh / 3,7V = 9Ah ~ 9000mAh.

Zabudovaný měnič z Předopokládám, že jmenovitého napětí 5V na výstupu nabíječky je dosaženo použitým měničem se zanedbatelnou ztrátou. Otázkou je vzniklá ztráta v nabíjecím okruhu samotné baterii SGS3 při nabíjení (ta která se při nabíjení projeví přeměnou na teplo a zahřátím zařízení). I při zanedbatelných ztrátách nabíječky nelze z uvedených důvodů paušálně uloženou kapacitu ve watt-hodinách "přelévat" z baterie nabíječky do baterie spotřebiče jak uvádíte.

Nevim zda jste se neuklikl "10%" namísto "100%" - se 100% by vámi udávané měření dávalo smysl a 30% ztáta při nabíjení na straně nabíjeného telefonu by mohla být reálná i když mi to připadá poměrně hodně i při zvážení že při nabíjení zařízení asi nebylo vypnuté.

Mám nabíječku na zápůjčku, pokusím se ještě získat další empirické výstupy s konkrétním zařízením a přidáme přepočet do popisu.

S pozdravem
Šilhan David
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Powermonkey eXtreme (modrá) - solární outdoorová záložní nabíječka 9000mAh

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.