Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101251 zboží ve vlastních skladech
  • 11924 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

SmartMaps Navigator (Android/Windows Mobile/Win CE/Symbian): az neuveritelne spatna

Přejít na kartu produktu SmartMaps Navigator (Android/Windows Mobile/Win CE/Symbian)

az neuveritelne spatna
noKos (20.7.2013 13:21:38)
Zkousel jsem androidi verzi na xperii X8 a byl jsem prekvapen, jak moc je aplikace mizerna. Oproti napr. app Locus nesrovnatelne horsi snad ve vsech ohledech (funkcich, mapach, ovladacich prvcich i samotnem behu). Prekreslovani mapy je bidne (pomale a trhane), mapy vypadaji osklive a je sice moc pekne, ze jsou off-line, ale bez pripojeni k netu aplikace stejnak nenaplanuje trasu.
Re: az neuveritelne spatna
Milan (20.7.2013 17:25:52)
No nevím, já používám smartmaps již léta a jsem maximálně spokojen. Je pravda že mám verzi Komplet a tam už je ,,vše".
Jezdím na kole, na běžkách a občas něco pěšky v přírodě. Abych nezapomněl, taky jí používám na Geocaching.
Mám Samsung Galaxy SII a nyní Android 4.1.
Vše funguje bezvadně, rychle a myslím že dokonale.Moc nechápu zdejší stížnosti, i já se se Smartmaps musel naučit pracovat a jakákoliv vyžádaná pomoc od Smartmaps kolektivu byla vždy promptní, fundovaná a nyvýsost ochotná.
Nedovedu si již svůj volný čas bez Smartmaps představit ( i v cizině přátelé funguje vše jak má ,OSM mapy).
Takže závěrem, zdejší stížnosti jsou dle mého názoru spíše od lidí kteří neumí s aplikací pracovat a asi nemají chuť se potřebné věci naučit.
SmartMaps (24.7.2013 14:17:21)
Dobrý den,
děkujeme za názor, postupně:
"funkcích" - ponecháme bez komentáře, každému vyhovuje něco jiného, nic nenabízí vše a není stejné
"mapách" - Locus příp. využívá mapových podkladů ze SmartMaps, poskytuje i práci s jinými, dlouhá léta jsme spíše oceňováni pro kvalitu mapových podkladů, ostatně jsou využity na nejrozšířenějším mapovém portále, ale jistě zde platí viz. výše
"ovládacích prvcích" - zřejmě jako první bod, zde navíc umocněno návykem a pochopením dané aplikace
"samotném běhu" - obecně neřešíme výkonnostně vyloženě nevhodný přístroj, nicméně běh aplikace je vesměs velmi podobný jako např. u Locusu, ale jedná se o velmi variabilní téma

Ve své verzi zdarma je plánování tras online, v placené (Navigator, KOMPLET) offline. O tomto je informováno v popisu aplikace na Google Play, v aplikaci, na našich stránkách a i zde u popisu produktu jsou všechny funkce offline.
noKos (26.7.2013 16:32:38)
V kompaktibilnich zarizenich je SE X8 psana, tak nevim, proc hovorite o vylozene nevhodnych zarizenich. Na tomto telefonu jine aplikace problemy nemaji, tak pros SmartMaps ano? Locus, nebo mapy.cz se zobrazuji celkem dobre (nesrovnatelne lepe, nez slavny SmartMaps). Taktez napr. Be-on-road nebo Navigator pracuji bez zbytecneho zadrhavani (uznavam, ze takovy Sygic se ani nehne). No, je to samozrejme ma chyba, ze mam sice kompaktibilni, lec zcela nevhodny pristroj...

Přejít na kartu produktu SmartMaps Navigator (Android/Windows Mobile/Win CE/Symbian)

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.