Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101151 zboží ve vlastních skladech
  • 11922 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Sportovní pouzdro na ruku univerzální (155x80mm), 181687 - černé: Rozměry

Přejít na kartu produktu Sportovní pouzdro na ruku univerzální (155x80mm), 181687 - černé

Rozměry
Karel Sklenička (15.8.2013 12:47:39)
Dobrý den, prosím asi blbý dotaz, vejde se telefon do pouzdra pokud již na něm je pouzdro EFC-1J9BB? Díky za info
Re: Rozměry
Karel Sklenička (16.8.2013 14:30:50)
díky za info a nějaké větší už asi není že? Nechce se mi stále sundavat a nandavat.
Náčelník (18.9.2013 16:14:30)
Dobrý den,

Note 1 i Note 2 vč. uvedeného pouzdra se do něj VEJDE. Dnes jsem si ho přinesl z obchodu a vyzkoušel. Pouzdro má slušnou rezervu na šířku (takže i na tloušťku) o něco menší pak na délku.
Každopádně je vyrobeno z neoprenu, tudíž je pružné a poddajné. Taky je příjemné na dotyk - čekal jsem za ty peníze mnohem horší kvalitu a jsem tak velmi příjemně překvapen a vřele doporučuji.
Ve spodní části ale není otvor pro nabíjecí konektor ani dírka v místě mikrofonu. Ostatně kdo při běhání venku potřebuje nabíjet, že? Co se týče případného volání, bude zřejmně realizovatelné jen přes handsfree.
Teď jej budu testovat na předloktí přes bundu pro navigaci při jízdě na motorce. Teoreticky by to mohlo fungovat, ale to ukáže až praxe.
Díky tomu pásku by se dalo teoreticky připásat i na části jízdního kola (nebo kamkoliv jinam)a ušetřit tak řešení nějakého pevného držáku, obzvláště pokud člověk potřebuje navigaci jen výjimečně.
Jo a ještě jedna drobnost - konstrukce pozdra vypadá, že by mohla i velmi slušně ochránit celý přístroj při pádu. Švy na okrajích pozdra vytváří poměrně slušnou absorbční zónu na exponovaných místech telefonu.
Dobrovolně zkoušet to ale nebudu :-)

Jeden negativní ohlas mám však vůči Sunnysoftu - v nabídce slibujete dodání na jinou pobočku do druhého dne, v praxi to i přes mojí výslovnou žádost neproběhlo. Jednalo se o dodávku Praha - Plzeň. Objednáno ve čtvrtek po obědě - slíbená dodávka v pátek přes den. Výsledek byl pondělí. Škoda - potřeboval jsem to už na víkend.
Šlemín Ondřej (23.9.2013 13:35:24)
Dobrý den,

díky moc za fajn pohled uživatele. Za pozdější dopravu se moc omlouvám a dáme na to pozor. Páteční dopravu jsem prověřoval a byl zde problém z dopravcem z Prahy na pobočku do Plzně.

Děkuji a přeji hezký den
...

S pozdravem
Šlemín Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Sportovní pouzdro na ruku univerzální (155x80mm), 181687 - černé

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.