Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102951 zboží ve vlastních skladech
  • 11847 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Touch Diamond 2 En: Re: České HTC

Přejít na kartu produktu HTC Touch Diamond 2 En

Re: České HTC
Truth (20.5.2009 17:41:07)
Ale jistě, že lecos chápu, jen mi není současná situace, slušně řečeno, příjemná. A když kovář (HTC) nereaguje, tak ji chci řešit, světe div se, alespoň s kovaříčkem, kteréhož dotaz má u HTC jistě větší váhu a ještě chci solidárně o budoucím možném problému informovat ostatní. Operujete tu 10 internetovými obchody avšak na druhu stranu jste tu informaci na rozdíl od ostatních prodejců sdělit mohli. V případě dotazů na upgrade ROM by se poté dalo reagovat tak, že si tuto informaci mohli zákazníci přečíst a to, že si přístroj zakoupili, bylo jejich rozhodnutí. Těchto problematických dotazů by bylo pravděpodobně méně. Navíc si myslím, že by to více prospělo Vaší image solidního prodejce a byl by to i jistý další způsob necenové konkurence. Můžete namítnout, že jsou to samé "kdyby" a že po bitvě je každý generálem. Nicméně situace s HD je známá již delší dobu a tímto způsobem jste ve svém zájmu většího zisku (jako dodavatel lokalizace) u přístroje HTC Diamond 2 a jiných, bohužel, nezareagovali a potlačili budoucí možný jiný zájem zákazníka. Jinak si totiž nedovedu vysvětlit, že jdete do lokalizace ROM, tentokrát pro HTC Diamond 2, znovu, když podle vás "v HTC nejsou schopni pracovat pořádně". Velice si vážím toho, že jste mi dali prostor se zde vyjádřit a vážím si i jiných ctností Sunnysoftu, které jsem měl možnost poznat. Jen v otázce lokalizací ROM a informovanosti zákazníků by se dalo jistě mnohé zlepšit.... HOWGH.

Přejít na kartu produktu HTC Touch Diamond 2 En

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.