Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102203 zboží ve vlastních skladech
  • 11846 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Brodit držák do auta na Samsung Galaxy Note II bez pouzdra, se skrytým nabíjením: Nabíječka

Přejít na kartu produktu Brodit držák do auta na Samsung Galaxy Note II bez pouzdra, se skrytým nabíjením

Nabíječka
Norbert Palas (8.10.2013 11:29:05)
Dobrý den,

nabíječka dodávaná s tímto držákem je stejná pro všechny tlf Samssung (konkrétně mi jde o model S3 mini). Potřebuju jen nabíječku (nechci kabely, takže ne do zapalovače), držák mě nezajímá.
Re: Nabíječka
Norbert Palas (10.10.2013 11:00:20)
Dobrý den,

to je v pohodě, koupil bych to i s držíkem. Jen mi jde o to, aby to korektně nabíjelo můj Galaxy S3 mini a nepřebíjelo.

Díky za opdověď.
Bukovský Ondřej (9.10.2013 18:59:17)
Dobrý den,

nabíječka pro tento telefon je součástí držáku - nelze ji oddělit. Nabíječku zabudovatelnou do palubní desky v nabídce nemáme a tuším, že se ani nevyrábí.

S pozdravem
Bukovský Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz
Bukovský Ondřej (10.10.2013 21:46:52)
Dobrý den,

asi jsem nepochopil váš původní příspěvek.

O přebíjení telefonu se bát nemusíte. Dnešní telefony v sobě mají zabudovanou ochranu proti přebíjení.

Držák pro váš telefon (galaxy s3 mini) se zabudovaným napájením v palubní desce můžete objednat na této adrese http://www.sunnysoft.cz/zbozi/120PBR-513466/brodit-drzak-do-auta-pro-samsung-galaxy-s-iii-mini-i8190-se-skrytym-nabijenim-v-palubni-desce.html

K držáku ještě potřebujete Brodit Proclip, který slouží k přichycení držáku k palubní desce a je určen pro konkrétní model vašeho vozu. Momentálně probíhá akce, že k držáku dostanete Brodit Proclip zdarma. Podrobnosti o akci najdete v popisu výše uvedeného zboží.

Ještě doplním, že pro instalaci držáku se skrytým napájením v palubní desce, budete pravděpodobně muset navštívit autoservis.

S pozdravem
Bukovský Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Brodit držák do auta na Samsung Galaxy Note II bez pouzdra, se skrytým nabíjením

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.