Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101323 zboží ve vlastních skladech
  • 11925 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung S5830i Galaxy Ace White La Fleur: pamět telefonu

Přejít na kartu produktu Samsung S5830i Galaxy Ace White La Fleur

pamět telefonu
Lucie (10.10.2013 13:21:04)
Dobrý den, měla bych prosbičku. Když si chci stáhnout nějakou aplikaci z obchod play, vše se ukládá do paměti telefonu, skoro nic nejde dát na SD kartu. Jde to nějak nastavit, abych většinu aplikací přesunula na SD kartu? Nevejde se mi do telefonu skoro nic, neustále mi píše, že mám plnou pamět. Vůbec nemohu využívat funkce telefonu díky malé paměti.
Děkuji moc za pomoc.
Re: pamět telefonu
Jaroš Luboš (15.10.2013 17:53:59)
Dobrý den,
aplikace lze přesunout na paměťovou kartu. Nastavení - aplikace - kliknete na požadovanou aplikaci - přesunout na sd kartu.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Jaroš Luboš (16.10.2013 12:35:16)
Dobrý den,
pak doporučuji provést hw reset. Pokud se dále připojíte k wifi a vašemu stávajícímu gmail účtu, pak lze aplikace stáhnout znovu. Vámi popisovaný problém značí buď sw chybu nebo vadnou interní paměť. Pokud nepůjde přesunou ani poté, doporučuji se obrátit na servisní středisko.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Lucie (16.10.2013 10:47:03)
To jsem samozřejmě zkoušela. Skoro žádná nejde přesunou. Manžel má Prestigio a u něho to jde dát skoro vše na SD, ale mě bohužel nejde. Proto se ptám zda se to dá nějak udělat, aby to šlo, třeba nějakou aplikací??????Děkuji za odpověď
Jaroš Luboš (16.10.2013 15:56:53)
Dobrý den,
myslím že v tomto případě řešení neexistuje. Paměť zvětšit nelze, možná lze řešit přesun souborů sw úpravou v rootu - tyto úpravy však neprovádíme, jedná se o neof. úpravu fw zařízení.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Lucie (16.10.2013 13:05:38)
Interní pamět je malá, nějakých 190MB. Takže to nebude asi chyba.Spíše mi jde o to, zda se dá ta paměť zvětšit nebo to nějak udělat, aby šly všechny aplikace na SD kartu. Některé mi jdou dát na SD, ale je jich opravdu málo.

Přejít na kartu produktu Samsung S5830i Galaxy Ace White La Fleur

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.