Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101151 zboží ve vlastních skladech
  • 11922 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

ASUS Folio Key - pouzdro s BT klávesnicí pro MeMO Pad ME301T, černé: Kompatibilita i s tabletem Asus MeMO PAD 302KL

Přejít na kartu produktu ASUS Folio Key - pouzdro s BT klávesnicí pro MeMO Pad ME301T, černé

Kompatibilita i s tabletem Asus MeMO PAD 302KL
Miroslav Růžička (12.10.2013 0:44:45)
Dobrý den,
velice Vás zdravím a přeji příjemný den. Obracím se na Vás s prosbou ve snaze rozluštit takovou jednu záhadu. Prakticky u všech prodejců tohoto pouzdra s klávesnicí se píše, že je kompatibilní jen s produktem MeMO Pad Me301T. Pouze samotný Asus na stránkách asus.com zmiňuje kompatibilitu i s tabletem MeMO Pad 302KL (ještě by bylo možno řešit produkt 302C; od toho teď abstrahuji). Na stránkách www.amazon.com k výslovnému dotazu uvádějí, že toto pouzdro je kompatibilní s oběma tablety. Totéž se naznačuje i na stránkách jiného výrobce "Best Buy For Business", ale je tady možná docela podstatná okolnost, a to že katalogové číslo jimi nabízeného produktu je 90XB00HP-BKB1W0, kdežto u tohoto pouzdra s klávesnicí je to úplně stejné, jen druhé písmeno od konce není "W", ale "T". Takže jsem z toho opravdu docela blázen. Rozměrově se ty tablety poněkud odlišují, byť jen o milimetry (délka i šířka vždy zhruba o 1,5 - 2 mm, možná snad tloušťka, ač jsou tam docela zmatky v údajích). Měl jsem původně ten kompatibilní tablet ke klávesnici, ale potřeboval jsem "3G", tak jsem si koupil ten 302KL a pouzdro s klávesnicí odprodal též. Koupil bych si klidně je znovu, protože bylo opravdu skvělé, ale když jsem se prostřednictvím jednoho prodejce dotazoval přímo u Asusu, tak měli sdělit, že to kompatibilní není (z důvodu nepatrně odlišných rozměrů a jiného umístění částí; byť to se mi tedy moc nezdá, resp. zdá se mi to skoro stejné). Chyba asi byla, že se to nevyzkoušelo přímo v reálnu, ale přece jen: Nechci si ho vložením do nevhodného pouzdra zlikvidovat. Máte s tím případně nějakou zkušenost? A není problém tak trochu v tom, že se jedná o dvě odlišná pouzdra, protože to katalogové číslo se v tom jediném písmeni odlišuje.
Nechci vám klást nezodpověditelné dotazy, velice se omlouvám za takový komplikovaný dotaz. Beru jakoukoli odpověď a v každém případě moc a moc děkuji.
Růžička
Re: Kompatibilita i s tabletem Asus MeMO PAD 302KL
Šlemín Ondřej (16.10.2013 17:29:13)
Dobrý den,

děkujeme za dotaz. Co se týká kompatibility, výrobce i naši dva dodavatelé uvádějí pouze model ME301. Bohužel nemohu fyzicky pouzdro vyzkoušet na modelu ME302, protože jej nemáme skladem.

Děkuji a přeji hezký den
...

S pozdravem
Šlemín Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu ASUS Folio Key - pouzdro s BT klávesnicí pro MeMO Pad ME301T, černé

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.