Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103821 zboží ve vlastních skladech
  • 11854 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Sony Xperia Z1, fialová: Klasická spoušť fotoaparátu.

Přejít na kartu produktu Sony Xperia Z1, fialová

Klasická spoušť fotoaparátu.
Václav Kadoun (26.10.2013 13:21:09)
Dobrý den, nic proti modernizaci a dotykovým technologiím, ale všichni výrobci se "zbláznili" s dotykovou spouští fotoaparátu. Mně ale lépe vyhovovala klasická tlačítková spoušť v místě ukazováčku pravé ruky. Mám obrovské problémy /zejména na slunci/ nalézt na display správnou ikonu spouště. Je na trhu nějaký takový telefon s klasickou spouští fotoaparátu, který by se však zároveň kvalitou vyrovnal např. SONY Xperia Z1?
VK
Re: Klasická spoušť fotoaparátu.
Kadoun (28.10.2013 13:06:40)
Děkuji za odpověď. O této funkci, kdy se dá k mechanickému tl. přiřadit spoušť fotoaparátu jsem nevěděl. Nevím ale, jak to dokážu u mobilu Samsung Galaxy Note N7000, když na tlačítku VOLUME je při focení funkce ZOOM? Asi budu muset změnit značku. Ještě si tedy pořádně to menu projdu.
Děkuji. VK
sas (28.10.2013 13:35:18)
není zač, Note 1 jsem měl ale nepamatuju si jestli to tam šlo nastavit..každopádně pokud se to nastaví na spoušt, tak zoomovat pak musíte roztažením dvěma prsty po displayi.
sas (26.10.2013 19:00:56)
Dobrý den, muzete si spoust fotaku nastavit na tl. volume, v menu fotaku, temer v kazdym android tel.

Přejít na kartu produktu Sony Xperia Z1, fialová

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.