Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105980 zboží ve vlastních skladech
  • 11869 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Powermonkey eXtreme (modrá) - solární outdoorová záložní nabíječka 9000mAh: životnost?

Přejít na kartu produktu Powermonkey eXtreme (modrá) - solární outdoorová záložní nabíječka 9000mAh

životnost?
Sehnal (10.11.2013 13:20:42)
Dobrý den,

první powermonkeyextreme jsem koupil někdy v roce 2010, v červenci 2011 jsem toto musel reklamovat, protože selhala nabíječka...Odeslal jsem zpět a poslali jste mne nové kompletní zařízení. Od té doby jsem použil tento výrobek jen párkrát bez problému, dnešním dnem opět problém s nabíječkou...Nabije se,ale už nenabíjí zařízení...Můžu si leda tak ušoupat palec na tom "dotykovém" spínači...Bohužel je to po více než dvou letech tak mohu litovat vyhozených cca 3.000 Kč...Možná je zapoaný pes ve spínači a stačilo by pokud by tam byl spínač jiného typu, možná ne tak pokrokový,ale bezporuchový..Ve finále mám pěkné pouzdro a solární panel...
Re: životnost?
Šlemín Ondřej (13.11.2013 10:54:58)
Dobrý den,

o tento problém se postará kolega s reklamačního oddělení, kontaktujte jej prosím na emailu lubos.jaros@sunnysoft.cz.
...

S pozdravem
Šlemín Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz
Re: životnost?
Šlemín Ondřej (29.11.2013 13:08:33)
Dobrý den,

děkujeme a doufáme, že se k nám opět vrátíte.
...

S pozdravem
Šlemín Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz
výměna baterie
Sehnal (28.11.2013 21:35:06)
Sunnysoft to pofesionálně vyměnil za novou baterii i když se na mně v podstatě mohl z vysoka...., tímto mé díky...a palec nahoru.

Přejít na kartu produktu Powermonkey eXtreme (modrá) - solární outdoorová záložní nabíječka 9000mAh

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.