Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104950 zboží ve vlastních skladech
  • 11854 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Sony DK31 Smart Charging Dock pro Xperia Z1 - černá, eko-balení: Samostatný kabel

Přejít na kartu produktu Sony DK31 Smart Charging Dock pro Xperia Z1 - černá, eko-balení

Samostatný kabel
ZyMa (14.11.2013 15:42:02)
Zajímalo by mě, jestli se počitá do prodeje se samostatným kabelem napŕíklad: http://www.amazon.co.uk/Patuoxun-Magnet-Charging-Adapter-Xperia/dp/B00FF6CWGO/ref=sr_1_4?m=A2XD9OFZCWVEF4&s=merchant-items&ie=UTF8&qid=1384438795&sr=1-4
jak jsem zjistil sice jde z kolibky vyndat, neboť samotná kolibka neni nic jiného než kabel na kterem jsou navliknuty 2 ks plastu, ale proč se zbytečně připravovat o zaruku, jen kvuli ktomu, že musim koupit něco co mi nevyhovuje :( Mám pouzdro "Krusell FlipCover" a kvuli každému nabijení vyndavat telefon...?
Re: Samostatný kabel
ZyMa (17.11.2013 12:57:26)
Díky, budu se těšit. Myslim, že nejsem sám. Ono denní otvírání a vavírání vodotěsnou krytku kvuli nabíjení, se asi na těsnosti "podepíše" :(
Re: Samostatný kabel
Šlemín Ondřej (17.11.2013 8:42:02)
Dobrý den,

SONY bohužel tento kabel v nabídce nemá. Pokusíme se sehnat a zařadit do nabídky neoriginální kabel.
...

S pozdravem
Šlemín Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Sony DK31 Smart Charging Dock pro Xperia Z1 - černá, eko-balení

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.