Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101383 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace: HTC ONE s Android 4.3

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

HTC ONE s Android 4.3
Petr (23.11.2013 13:38:32)
Dobrý den,
můj telefon HTS ONE spolupracoval doposud se sadou Parrot MKi 9200 s verzí 2.20 každý den naprosto standardně, pouze při počtu kontaktů 1680 nezobrazoval vždy fotky přiřazené ke všem kontaktům. Nicméně, následně po automatické aktualizací HTC ONE na verzi Android 4.3 se v rámci synchronizace objeví na displeji PARROTu hlášení "nepodporovaný formát souborů" a ten se opakovaně restartuje. Nemáte nějaké aktuální zkušenosti?
Děkuji.
Petr
Re: HTC ONE s Android 4.3
Šlemín Ondřej (25.11.2013 17:17:12)
Dobrý den,

zkuste vymazat s telefonu párování s HF Parrto a následně spojte zařízení znovu jako jste to dělal poprvé.
...

S pozdravem
Šlemín Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz
re: htc one s android 4.3
Petr (26.11.2013 14:06:42)
Děkuji za odpověď, vzájemné párování jsem zrušil hned jako první krok. Bohužel nevedlo k požadovanému výsledků a problém nadále přetrvává. Pracovník oficiální linky hotline HTC mi dnes pouze sdělil, že návrat zpět na verzi android 4.2.2 není oficiálně možný, neoficiální postup mi nemůže doporučit s ohledem na ztrátu záručních podmínek a vůbec, HF Parrot není v žádném případě oficiálně podporovaným zařízením společnosti HTC! Ze strany HTC jsou tedy nyní pouze dvě možné další cesty:
1. pokud vám vše správně funguje, tak raději nic neaktualizujte
2. pokud již chcete u HTC SW aktualizovat, pak používejte pouze podporovaná zařízení.
Re: HTC ONE s Android 4.3
Šlemín Ondřej (27.11.2013 10:34:00)
Dobrý den,

máte ještě možnost stáhnout z oficiálních stránek update softwaru pro Vaši HF a aktualizovat ji. Takzvaný "downgrade" na nižší verzi SW telefonu, nedoporučuji. Můžete tím přijít o záruku.
...

S pozdravem
Šlemín Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.