Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105934 zboží ve vlastních skladech
  • 11869 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Parrot MKi 9100 M2, CZ lokalizace: restartování po aktualizaci na verzi 2.20

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9100 M2, CZ lokalizace

restartování po aktualizaci na verzi 2.20
Karel (21.12.2013 12:20:26)
Dobrý den, potřeboval bych poradit. Předem děkuji za pomoc.

1 - po aktualizaci na verzi 2.20 se parrot začal po nějaké době přehrávání hudby retartovat (z ničeho nic) poté naběhne, hraje cca 15 minut a zase restart. Může to být tou aktualizací, nebo čím by to mohlo být?

2 - Ovládání často ignoruje stisknutí, až po několikátém stisknutí se probere a pak funguje v pohodě. Po delší době (20min) nepoužívání ten samí problém. Chtěl bych se zeptat zda se to dá nějak vyřešit? Tovární nastavení a znovu napárování ovládání jsem zkoušel. Výměna baterie taky. Pořád stejné. I po umístění ovladače jinam.

Děkuji za odpověď.
Re: restartování po aktualizaci na verzi 2.20
Jaroš Luboš (30.12.2013 17:31:08)
Dobrý den,
problém se pokusím vykomunikovat se servisním střediskem. Jakmile budu znát jakoukoliv informaci, budu vás dále kontaktovat.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Jaroš Luboš (23.3.2015 17:03:26)
Dobrý den,
dle shodných odpovědí od servisních partnerů se bude jednat zřejmě opětovně o vadnou baterii. Ikdyž je baterie nová, může být vybitá - odráží se na sklad. podmínkách prodejce a okolních vlivech na baterii. Nicméně vše nasvědčuje v obou případech na vadnou baterii ( chyba není známa po updatu na v2.20 ). Co se týče restartování při přehrávání hudby, zde doporučuji zkontrolovat formát přehrávaného souboru zda není třeba mp4 ( musí být mp3 ), pak by vykazoval tuto popisovanou závadu.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
J.N. (17.3.2015 14:15:40)
Dobrý den,
po aktualizaci na 2.20 mám stejný problém. Tzn. Ovládání často ignoruje stisknutí, až po několikátém stisknutí se na chvíli probere, ale po chvilce odmlky ten samý problém. Chtěl bych se zeptat zda se to dá nějak vyřešit?
Původně jsem myslel, že je špatná baterie, ale i po výměně baterie stejný problém. Tlačítka nereagují pravidelně. Otáčecí tlačítko funguje dobře. Dokonce jsem i vyměnil ovladač a problém setrvává. Přehrán znovu SW a nic. Stále stejný problém. Máte radu? Děkuji
Jaroš Luboš (26.3.2015 14:34:25)
Dobrý den,
pak vám mohu doporučit už jen reklamaci jednotky ( blueboxu ) - tento postačí s uvedenou závadou + nákupním dokladem doručit svému prodejci k odstranění závady.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Josef (23.3.2015 18:51:21)
Dobrý den, toto mě napadlo také a proto jsem zkusil již 3 baterie z různých zdrojů - stále stejný problém. Následně js4m si obstaral jiný ovladač a s jednotkou spároval. Z toho tedy vyplývá, že problém není ani v baterii a ani v ovladači. Před aktualizací vše fungovalo na 1* Nevím, co s tim.
Děkuji za vaší podporu.
J.N.

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9100 M2, CZ lokalizace

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.