Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101466 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Belkin 2ks ScreenGuard ochranná fólie pro Samsung Galaxy S4, HD: šmejd

Přejít na kartu produktu Belkin 2ks ScreenGuard ochranná fólie pro Samsung Galaxy S4, HD

šmejd
Jirka (27.12.2013 18:07:36)
Folie je naprosto k ničemu. Po 3 dnech používání se z ní stalo kus plastového sáčku, který odlézá a má puchýře. Dokonce již při použití přiložené papírové kartičky pro vyhlazování se ihned poškrábala, natož při používání. Na předchozím telefonu jsem měl folii typu celofán (tvrdší) a ta vydržela 2 roky. Tento plast neporučuji !
Re: šmejd
Šlemín Ondřej (27.12.2013 18:14:45)
Dobrý den,

to je mi velice líto. Pokud budete pro, navrhuji vyměnit fólii za jinou, připadně od jíného výrobce.
...

S pozdravem
Šlemín Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz
Re: šmejd - no snad ne
Jirka (28.12.2013 20:02:33)
Už vím kde udělali soudruzi z NDR chybu. Tato folie se sestává ze tří částí. Část označenou na obrázku jako "1" jsem oddělil a zahodil. Část označenou jako "2" jsem nalepil na telefon. Ale nikdo neřekl, že je tam ještě část 3, která není označena a ta se má po nalepení také strhnout a zahodit (to je ta měkká část o které jsem psal výše). Až mi skoro celá měkká část odpadla zjistil jsem, že mám pod ní nalepenu onu "2" neboli prostřední část. To je vše proto, že prodejce nedodal k tomuto zboží český návod. O vlastnostech skutečné-nalezené folie budu zanedlouho informovat. Omlouvám se že jsem zboží předtím takto pohanil.
Re: šmejd
Šlemín Ondřej (29.12.2013 20:14:50)
Dobrý den,

jsem rád, že příběh o "ztracené" fólii dopadl dobře a bude dlouho sloužit.

Děkuji a přeji hezký den
...

S pozdravem
Šlemín Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Belkin 2ks ScreenGuard ochranná fólie pro Samsung Galaxy S4, HD

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.