Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103971 zboží ve vlastních skladech
  • 11842 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC baterie BA-S590 pro HTC EVO 3D, 1730mAh: Výdrž baterie

Přejít na kartu produktu HTC baterie BA-S590 pro HTC EVO 3D, 1730mAh

Výdrž baterie
Verča (8.1.2014 13:15:24)
Dobrý den,

mám tento telefon (HTC Evo 3d), ale zdá se mi, že originální baterie má strašně malou výdrž,pokud mám aktivní wifi nebo mobilní připojení, musím nabíjet i 2-3x za den, což není zrovna pohodlné.
Existuje nějaká alternativa, která má ale delší výdrž?

Děkuji za odpověď
Re: Výdrž baterie
Bukovský Ondřej (12.1.2014 10:35:44)
Dobrý den,

baterie, kterou používáte je možná již opotřebovaná. Osobně mám HTC Evo 3D a vydrží mi bez problému celý den. Existuje baterie s větší kapacitou, ale je potřeba vyměnit i zadní kryt (ten je u baterie přiložen). Podívejte se na http://www.sunnysoft.cz/zbozi/160PCS-1025/baterie-rozsirena-pro-htc-evo-3d-2400mah-li-ion.html

S pozdravem
Bukovský Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz
Re: Výdrž baterie
Verča (12.1.2014 19:43:03)
Děkuji za odpověď, ale nemyslím si, že by to bylo opotřebením baterie, protože takhle malou výdrž má baterie od začátku, kdy jsem telefon zakoupila. Mám známého, který má stejný telefon a stejný problém. A to, že vám vydrží bez problému celý den, tak mě to tedy nepřipadá bůh ví jak dlouho. Já bych si představovala, že ta baterie vydrží nejméně dva dny i při spuštěné wi-fi jako tomu je např. u HTC Desire X, který mám jako pracovní telefon - zde s výdrží baterie není žádný problém a je to (řekla bych) nižší třída než EVO 3D. Vámi nabízená baterie by možná byla prima kdyby nebyla tak "tlustá" - už takhle je tento telefon poměrně tlustý a těžký a kdyby k tomu přibylo dalších 9mm, tak to by se docela pronesl... takže asi holt zůstanu u staré malokapacitní baterie a nebo pořídím novou,ale stejnou,aby se mi vešla do originálního krytu.

Přejít na kartu produktu HTC baterie BA-S590 pro HTC EVO 3D, 1730mAh

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.