Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101916 zboží ve vlastních skladech
  • 11842 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Brodit držák s adaptérem 3 v 1- HTC Touch Diamond - kabel 3cm: uchycení

Přejít na kartu produktu Brodit držák s adaptérem 3 v 1- HTC Touch Diamond - kabel 3cm

uchycení
honza (3.7.2009 10:26:56)
dobrý den, můžete mi prosím sdělit,jak se tento držák istaluje do auta. Jestli na sklo, nebo na mřížku výdechů větráku... Podle fotek tam jsou v rohách díry, což mi není jasné. V případě, zda-li mi neporadíte s nějakým "čištějším" uchycením TOUCH DIAMONDA (verze od XDA s rovnou plochou zádi-krytu baterky) v autě. Mám dobrou zkušenost s takovými (nevím kde se dá koupit) magnetovými destičkami - jedna nalepena na telefonu, druhá nalepená na přístrojovce. nic víc. Jen přiložíte a drží. Jinak každý pevně istalovaný držák HF v autě považuji za neštastný, láká zloděje a neustále demontování je otřes. Hledám jednodušší řešení. Dále bych se chtěl zeptat zda-li u uvedeného držáku-redukce je při příhozím hovoru signál veden 3,5 jack výstupem i v případě, že na něj budu mít zapojen mp3/kazetový adaptér (kazetu s kabelem převádějící digitální signál na analogový). Předpokládám že ano. děkuji za odpověď hlavně první části dotazu

Přejít na kartu produktu Brodit držák s adaptérem 3 v 1- HTC Touch Diamond - kabel 3cm

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.