Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103087 zboží ve vlastních skladech
  • 11846 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Brodit ProClip montážní konzole pro Škoda Rapid 13-16 (ne pro Swing radio), na střed: nefunkční tlačítka

Přejít na kartu produktu Brodit ProClip montážní konzole pro Škoda Rapid 13-16 (ne pro Swing radio), na střed

nefunkční tlačítka
mb (22.1.2014 14:03:39)
Dobrý den,
u vás zakoupil držák Brodit pro Škodu Rapid. Držák jsem namontoval dle instrukcí. Rámeček rádia a držák držely pevně "nevyskakovaly".
Mezi rámečkem rádia a pevnou části přístrojové desky není téměř žádný prostor (plasty jsou velmi na těsno). Z tohoto důvodu se rámeček rádia zřejmě mírně posune dolů (okem to není vidět), ale dojde při změně stanice rádia přes předvolená tlačítka k zaseknutí tlačítek na levé straně (na straně kde je držák telefonu). Po vytažení držáku telefonu tlačítka fungují normálně.
Nesetkali jste se s tímto? Eventuálně nemáte zkušenost jak problém vyřešit?
Děkuji
Re: nefunkční tlačítka
Kropáček Filip (24.1.2014 16:42:21)
Dobrý den,

pokud vim tak ne, ale u Rapida jsme meli problem s proclipem, ktery nebyl uplne presne na miru, jakoby existovaly dva duhy palubek. Rozdil byl na vysku asi 1,5cm. (nejspis rozdil v pouzitem autoradiu). Zkuste to prosim nafotit, idealne jako hotovy celek a take prubeh montaze. Pokusime se najit reseni ve spolupraci s vyrobcem. muj mail je: filip.kropacek@sunnysoft.cz

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
mb (18.6.2015 13:28:13)
Dobrý den,
řešení jsem našel.
Vyšrouboval jsem šroubky, které drží rádio a mezi přístrojovou desku a rádio jsem dal nerezové podložky (stačila jedna na každý šroub). tím pádem došlo k zvětšení mezery mezi přístrojovou deskou a krytem rádia. Držák na telefon drží už asi rok a tlačítka na rádiu nedrhnou.
Jediná komplikace byla při zpětném usazování rádia aby podložky ze šroubů nepadaly, ale s trochou trpělivostí se Vám to povede.
Miroslav Bunda (18.6.2015 12:55:28)
Dobrý den,
mám naprosto stejný problém. Včera jsem koupil daný klip a montáž naprosto bez problémů. Ale nastal problém s autorádiem, kdy se zasekávají tlačítka, která jsou umístěná v pozici pod namontovaným klipem. Pokud již toto někdo vyřešil, opravdu ocením.

Děkuji.
mb (19.6.2015 21:28:40)
Dobrý den,
standardní rádio Swing. Můžu poskytnout fotky.
S pozdravem
Kropáček Filip (19.6.2015 16:04:47)
Dobrý den,

jake mate prosim autoradio?

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
Kropáček Filip (26.6.2015 11:54:11)
Dobrý den,

to by bylo super, jestli muzete tak prosim na mail: filip.kropacek@sunnysoft.cz

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Brodit ProClip montážní konzole pro Škoda Rapid 13-16 (ne pro Swing radio), na střed

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.