Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102186 zboží ve vlastních skladech
  • 11839 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Nexus 5 16GB, bílá: Dostupnost bílé varianty

Přejít na kartu produktu Nexus 5 16GB, bílá

Dostupnost bílé varianty
Michal (4.2.2014 9:49:16)
Dobrý den,

má smysl ještě čekat na bílou variantu (objednávka z prosince) nebo v dohledné době nebude?
Re: Dostupnost bílé varianty
Šlemín Ondřej (18.2.2014 10:03:52)
Dobrý den,

co se týká dostupnosti, bohužel je dodavatelé, ač nám dodání slíbili na začátek února, stále nemají. Bohužel aktuálně bližší termín nemáme.
...

S pozdravem
Šlemín Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz
Šlemín Ondřej (18.2.2014 13:04:36)
Dobrý den,

v tuto chvíli, pokud chcete zakoupit NEXUS 5, jiná než černá varianta nepřechází v úvahu.
...

S pozdravem
Šlemín Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz
Jiriez (5.2.2014 16:04:56)
Dobrý den, připojuji se k dotazu. Mám bílou variantu objednánu od 9.12.2013. Poslední informace o dostupnosti byly, že 24.1.2014 by už snad telefon měl být k dispozici (bez záruky). Pak to mělo být do konce týdne (tj. do 31.1.2014, opět bez záruky). V pondělí 3.2.2014 jste mi psali, že nevíte, kdy produkt přijde. Proto se ptám - má to smysl ještě čekat??? Na dotaz, v čem je problém, jste mi nikdy neodpověděli...Už bych ten telefon docela potřeboval, protože současný mobil už má silně nakročeno na onen svět...
Bukovský Ondřej (6.2.2014 14:32:29)
Dobrý den,

již jsou skladem u dodavatele.

S pozdravem
Bukovský Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz
Michal (17.2.2014 19:48:47)
Dobrý den,

nevím, od koho kupujete telefony, ale pokud byly 6.2. u dodavatele, čekal bych, že budou během několika dní k dispozici. Dnes je 17.2. a moje prosincová objednávka stále čeká na vyřízení. Přepravujete je od dodavatele lodí nebo na velbloudech?
jiriez (18.2.2014 11:35:38)
Pokud jsem si tedy vaše reakce vyhodnotil správně, mám si radši koupit černou variantu, která zrovna je...počkám tedy do 9.3.2014, kdy mám (další) měsíční výročí mé prosincové objednávky. Jinak půjdu do černé varianty, ale asi jinde. Hezký den.
jiriez (18.2.2014 11:35:39)
Pokud jsem si tedy vaše reakce vyhodnotil správně, mám si radši koupit černou variantu, která zrovna je...počkám tedy do 9.3.2014, kdy mám (další) měsíční výročí mé prosincové objednávky. Jinak půjdu do černé varianty, ale asi jinde. Hezký den.

Přejít na kartu produktu Nexus 5 16GB, bílá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.