Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105821 zboží ve vlastních skladech
  • 11866 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace: Pomalá synchrnizace

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Pomalá synchrnizace
jezisek (23.2.2014 8:50:19)
Dobrý den, lze u tohoto hansfree nějak vypnout automatickou synchronizaci se seznamem telefonu? V menu nastavení jsem to nikde neobjevil. Vadí mi totiž, že po nastartování trvá cca 6 až 10 minut než se dokončí proces synchronizace a nejde využít hlasové vytáčení přes zelené tlačítko dálkového ovladače. Když chci tedy volat hned po nastartování, musím číslo vytočit na klávesnici mobilu, což je dosti nepraktické, když se mobil vyskytuje někde v kufru v bundě:-). Kontaky často neměním, takže synchronizace po každém nastartování je pro mě dost zbytečná.
Asi je problém v tom, že mám Android 4.1 a 410 kontaktů. Zkoušel jsem i Nokii se Symbian a 110 kontakty a tam čekám na synchronizaci jen 20 vteřin.
Re: Pomalá synchrnizace
Bukovský Ondřej (3.3.2014 13:32:27)
Dobrý den,

automatickou synchronizaci bohužel vypnout nelze. Doporučuji zkusit aktualizovat obě zařízení na poslední verzi. Případně ručně odpárovat všechna zařízení a odstranit kompletně všechny kontakty přes menu Parrotu a poté zkusit znovu spojit s telefonem a nechat přenést všechny kontakty.

S pozdravem
Bukovský Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz
jezisek (7.3.2014 13:32:18)
Děkuji za pomoc. Verzi Parrotu mám 1.90, verzi displeje 0,58. Kde mohu sehnat novější aktualizaci a postup jak aktualizovat toto handsfree? Po odpárování obou telefonů myslím odstranit kontakty z Parrotu nelze udělat, nebo snad ano? Jak?
Bukovský Ondřej (12.3.2014 10:22:04)
Dobrý den,

aktualizaci lze stáhnout z http://www.parrot.com/usa/support/parrot-mki9200/ kliknutím na českou vlajku. Postup aktualizace je na stránce o něco níže (pouze v angličtině). Odstranění kontaktů je v menu Telefon - Odstranit všechny kontakty, ale je možné, že po odpárování budou kontakty odebrány automaticky.

S pozdravem
Bukovský Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz
Bukovský Ondřej (18.3.2014 15:40:12)
Dobrý den,

kabel by měl být v krabici spolu s handsfree.

S pozdravem
Bukovský Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz
Re: Pomalá synchronizace
jezisek (12.3.2014 10:59:03)
Díky za odkaz, upgrade stáhnut a postup je jasný. Jen asi bude problém, že k tomu nemám připojený kabel iPod / USB / Jack cable, ten jsem u prodejce vozu nedostal. Tak se jej při nejbližším servisu zeptám aby mi to flešnul sám.

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.