Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101512 zboží ve vlastních skladech
  • 11931 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

iHealth AGS-1000I testovací proužky pro iHealth glukometry, 50 kusů: Cena!!

Přejít na kartu produktu iHealth AGS-1000I testovací proužky pro iHealth glukometry, 50 kusů

Cena!!
Honza (7.3.2014 15:47:11)
V době, kdy stály testovací proužky běžně 700 Kč, jsem tyto proužky rád používal. Dnes ovšem, kdy po obecném snížení cen, stojí testovací proužky renomovaných výrobců kolem 380 Kč, je toto zboží značně předražené. Navíc přesnost u souvisejícího glukometru, není nijak špičková. Používal jsem to jen k orientačnímu měření, např. na cestách, to bylo fajn (mám glukometr stejného výrobce k iPhone).
Teď jsem bohužel od této možnosti ustoupil. Ono si asi nikdo z prodávajících neumí představit, kolik těch proužků diabetik spotřebuje - já třeba nejméně 3 ks a nejvíce 5 ks za den ....
Proto se mi zdá mimo jiné srandovní i nabídka "2 balení skladem". Když už proužky kupuji, tak pořádnou zásobu, a hlavně, když už si někdo koupí ten glukometr, tak očekává stabilní zásoby proužků k objednání, protože jiné tam nepoužije. Ne, jako se to stalo mně (u jiného dodavatele), že místo šesti balení mi poslal čtyři, pak půl roku proužky nebyly, no a pak mi nabídl tyto drahé.
Re: Cena!!
Šlemín Ondřej (10.3.2014 10:53:27)
Dobrý den,

chápu Vaše názory a rozčarování z ceny. Jde o všem o to, že výrobce nám dodává toto zboží za cenu, která je takto (pro Vás) vysoká a jistě chápete, že zdarma to dělat nemůžeme. Pokud si u nás testovací proužky objednáte, není problém další kusy dodat přibližně do 5ti pracovních dní.
...

S pozdravem
Šlemín Ondřej
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu iHealth AGS-1000I testovací proužky pro iHealth glukometry, 50 kusů

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.