Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102952 zboží ve vlastních skladech
  • 11847 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Brodit držák do auta na HTC One X bez pouzdra, se skrytým nabíjením: Instalace

Přejít na kartu produktu Brodit držák do auta na HTC One X bez pouzdra, se skrytým nabíjením

Instalace
Petr (25.3.2014 18:44:30)
Dobrý den,

rád bych se zeptal na detailnější instrukce k instalaci tohoto držáku. Jakým způsobem servis tento držák přimontuje? Je třeba nějaká fyzická změna palubní desky, jako například vrtání apod.? Je součástí balení i návod k této montáži?

Děkuji
Re: Instalace
Vojáček Václav (28.3.2014 9:28:02)
Dobrý den,

k držáku Brodit si koupíte ještě tzv Prcolip. Více najdete na www.brodit.cz.

S pozdravem
Vojáček Václav
www.SUNNYSOFT.cz
Vojáček Václav (31.3.2014 10:07:11)
Dobrý den,

pevná instalace končí holým drátem, resp. dvěma. tzn. že je potřeba auto elektrikáře.

S pozdravem
Vojáček Václav
www.SUNNYSOFT.cz
Lefner Aleš (1.4.2014 12:56:11)
Dobrý den,

ideální je dostat se s drátem do palubní desky výdechem topení.

S pozdravem
Lefner Aleš
www.SUNNYSOFT.cz
Petr (28.3.2014 9:32:12)
Děkuji, ale nerozumíte mi. Jde mi o to napájení, ne o proclip. Konkrétně jaký způsobem se to napájení do přístrojové desky zapojí?
Petr (1.4.2014 10:28:06)
Obávám se, že mi pořád nerozumíte. Ano, vím, že potřebuji clip pro uchycení držáku, vím, že se ty dráty do přístrojové desky nějak musí připojit a vzhledem k tomu, že předpokládám, že tam vevnitř není zásuvka, tak chápu, že to tam musí připojit autoelektrikář. Já se ale stále ptám na to, jak se tam ten drát (dovnitř do té palubní desky) dostane. Jestli se tam musí vyvrtat díra, nebo jestli se to vede přes větrák, nebo jestli to má nějaké jiné řešení. Jde mi o to, že uvažuji o nákupu tohoto držáku, ale v případě, že se bude muset vrtat nebo nějak moc fyzicky zasahovat do palubní desky, tak nejspíš zvolím jiné řešení.

Děkuji

Přejít na kartu produktu Brodit držák do auta na HTC One X bez pouzdra, se skrytým nabíjením

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.